Beyaz Show Neden Yayından Kaldırıldı? Hangi Kanala Geçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çeyrek asırlık bir program olan Beyaz Show hakkında çıkan yayından kaldırıldı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Beyazıt Öztürk’ün yıllardır başarıyla sunduğu talk şov programı neden yayından kaldırıldı?

Kanal D’nin Doğan Medya grubundan Demirören Grubuna satılması bir çok yeniliği de beraberinde getirdi. Önce Kanal D ana haber bültenini sunan Ahmet Hakan’ın görevine son verildi ardından CNN Türk’te 17 yıldır görev yapan Ahu Özyurt ile kanal yollarını ayırdı. Tüm bunlar beklenen kararlardı fakat Beyaz Show’un yayından kaldırılması herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Beyaz Show neden yayından kaldırıldı? Hangi kanala geçti?

Son zamanlarda marjinal bir değişim içine giren Kanal D hiç olmaması gereken bir adın attı ve Beyaz Show’un yayından kaldırılması için harekete geçti. Kanalın bu kadar geniş bir izleyici kitlesine sahip bir programı yayından kaldırması ne kadar doğru bir karar herkes tarafından tartışılıyor.  Henüz Beyazıt Öztürk tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Mustafa Doğan’ın açıklamalarından yola çıkarak iddiaların gerçek olduğunu düşünüyoruz. İşte Mustafa Doğan’ın Beyaz Show’la ilgili açıklamaları:

“Malum, patronaj değişikliği sonrası hızlı bir dönüşüm yaşanıyor kanalda. Yayın çizgisi yavaş yavaş değişiyor. Nisan sonu programın yayınına aniden ara verilmesi de bundandı. Ama final kararını o değil, yeni yönetim aldı Nezaketen kendisine başka program yapması teklifi götürülmüş. Tabii Beyaz bunun ne anlama geldiğini biliyor, düşünmeden reddetmiş. Çeyrek asırlık bir programa böyle bir veda yakışmazdı. Zaten dediğim gibi, programın Kanal D macerası bitti, ekran macerası değil.”

Beyaz Show yılların efsaneleşmiş bir programı. Beyaz Show’un yayından kalkması kanal için büyük bir kayıp demek. Programın tutkunları sosyal medya hesaplarından tepkilerini göstermeye başladı. Umarız bu yanlış karardan kısa süre içerisinde dönülür.

Diğer bir ihtimal ise Beyaz Show’un başka bir kanalda yayın hayatına devam edeceği yönünde. Siz Beyaz Show’un yayından kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Beyaz Show hangi kanalda yayınlanmalı?

 

Etiketler: beyaz show neden bitti beyaz show neden yayından kaldırıldı beyaz show yayından kaldırıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL