Bıçak Sırtı Dizisi Karakterleri, Kadrosu (Kanal 7 Swaragini)

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sonunda, 2019 2020’nin yeni sezonunda piyasaya süreceği yeni Hint dizisinin detaylarını paylaştı. Kanal 7, Sev Yeter’in yeni serisinin ardından Bıçak Sırtlı eski serinin tekrarı ile devam ediyor Ekim ayında izleyicilerden önce görünecektir. 2 Mart tarihinde, 2015-14 Aralık 2016 tarihlerinde 22.06.2015 tarihleri ​​arasında Hindistan’da ismiyle Swarag Hindistan ismi verilen Swarag bölüm 469 bölüm 118, Türkiye’de toplam 90 dakika içerisinde yayınlanacaktır.

Bıçak Sırtı Dizisi Konu

Bıçak Sırtı dizisi, iki kızın hikayesini anlatıyor: Swara ve Ragini. Swara ve Ragini iki farklı kız. Swara şarkı söylemeyi seven modern ve canlı bir kız; Ragini, diğer taraftan, çok çekilen ve fazla bağlı bir kızdır. Swara ve Ragini iyi geçinen iki iyi arkadaş olsalar da, aileleri birbirlerini sevmiyor ve her fırsatta savaşıyor. Takip eden bölümlerde, bu kavganın sebebinin Swara’nın ve Ragini’nin babasının gençliklerinde birbirlerine delicesine âşık oldukları, ancak olamayacakları anlaşılıyor. Öte yandan, iki kız ve bir erkek? Lakshiya, bu iki kızın sevdiği yakışıklı adam. Lakshiya, Swara ve Ragini arasında kalacak ve seçim yapmakta zorlanacak. Bu üçlü arasındaki aşk Knife Ridge serisinin konusu olacak. Hint gösterisi sevgidir, sevgi entrika değil midir? Hepsi çok fazla.

Bıçak Sırtı Oyuncuları

Helly Shah (Swara Sanskaar Maheshwari)

Helly Shah, 7 Ocak 1996’da Hindistan’da doğdu. Helly Shah Alaxmi ve Gulaal 14 yaşında çocuk oyuncu olarak görünmeye başladı. Üç yıl boyunca Hindistan Devanshi dizisinde kadın bir ipucudur.

Swara Lakshiya’ya âşık, canlı bir kız. Rahat bir ailede yetişen Swara, gelenekleri önemsemiyor. Daha çok şarkı söylemeyi, eğlenmeyi ve aşık olmayı seviyor. Açık fikirli bir kız olan Swara da çok duygusaldır.

Tejaswi Prakash Wayangankar (Ragini Lakshya Maheshwari)

Tejaswi Prakash Wayangankar, 10 Haziran 1992’de Arabistan’da doğdu. Müzik eğitimi almasına rağmen, yapımcıların güzelliği ile dikkatini çektiğinde oyuncu olmaya karar verdi. Güzel oyuncu 163 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında. En popüler dizi, ilk defa lider rolü oynadığı Swaragini serisi oldu.

agini geleneklerine çok bağlı, içe dönük bir kızdır. Aklında çok fazla sevgisi yok, çünkü çekildi, ama mahallesinde Lakshiya adında genç bir adam gördüğünde, kalbine bir aşk ateşi düşüyor. Marwar’ın kızı Ragini, maruz kaldığı entrikalara rağmen iyi niyetini koruyacak kadar naif. Ragini sevgisini zengin bir velet olan Lakshiya’ya itiraf eder, ancak Lakshiya onu küçük düşürür. Lakshiya, Ragini’nin kız kardeşim dediği Swara’ya da aşık.

Namish Taneja (Lakshya Durga Prasad Maheshwari)

Namish Taneja 11 Eylül 1994’te Hindistan’da doğdu ve 25 yaşında. Şans eseri, Mumbai’den Delihi’ye rastlayan Namish Taneja, bir dizi filmle karşılaştı ve seçmelerde ünlendi. Ekk Nayi Pehchaan’ın ünlü Hint dizisi Namish Taneja Swaragini, hem Hindistan’da hem de dünyada iyi bilinen bir yetenek haline geldi. 175 cm ve 70 kg.

Laksiya yakışıklı ve hayat dolu. Zengin, şımarık bir çocuk ama ailesinin her şeyin bir kuralı var. Biri ailesi ve diğeri dışarıda olmak üzere iki yüzü var. Aslında, evini veya diktatör babasını sevmiyor. Sonunda babasına karşı gidiyor. Swara’yı seviyor, ama Ragini Lakshiya’yı seviyor.

Varun Kapoor (Sanska Ram Prasad Maheshwari)

Varun Kapoor 28 Ağustos’ta 1987’de doğdu. Hindistan’da Türkiye’nin en iyi bilinen kahramanı olan yakışıklı oyuncu 32. Türkiye’de iki yabancının en fazla seri olduğu biliniyor. Aslında, bir mühendisin kafasına sahip olmasına rağmen, oyunculuk becerisiyle çok dikkat çekti ve oyuncu olmaya karar verdi. Evli Varun Kapoor, 2018’de Savitri Devi Koleji ve Hastanesinde lider bir rol oynadı ve Hindistan’da popüler bir doktor dizisi oldu.

Sanskar yakışıklı bir adam. Daha sonra diziye dahil edilecek ancak entrikaların merkezinde olacak. Aslında çok kötü bir geçmişi var. Dini aileyi seven başka bir kız biz ya da o kız dedi. Sasnkar kız arkadaşını seçti ve ailesinden kovuldu. Sonra karısı, sevdiği kız, kollarında öldü.

Bıçak Sırtı Fragmanı

Etiketler: bıçak sırtı dizisi oyuncu kadrosu bıçak sırtı oyuncuları kanal 7 bıçak sırtı dizisi konusu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL