Bir Aile Hikayesi Çalan Şarkılar, Kim Söylüyor, Dizi Müziği

Fox TV’nin dizileri arasına girmeye çalışan bir aile hikayesi dizisi Merve girgin yönetmenliğinde yavaş yavaş şeye çıkmıştir. Dizinin nerede çekileceğini den tutunda oyuncu kadrosuna kadar sülüklü sürükleyici senaryosu da izleyicinin dikkatini çekmiştir. Özellikle bu haberimizde size bir aile hikayesi dizisi çalan şarkılari derleyecegiz.

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Alper Sonra, Elçin Afacan, Ali Seçkiner, Serkan Ercan gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı bir aile hikayesi dizisi Fox TV’de ilk fragmanlarını yayınlayarak yayın akışına dahil oldu.

Bir aile hikayesi ilk bölümde aynı gün 35 ine basan 4 farklı insanın hayatlarını konu edindi. Cem dünyalar güzeli karısının doğum gününü kutlamaya hazırlanırken Reyhan’ın aniden doğum sancısının tutması ile işler çığırından çıktı. Zor bir doğum olacağı söylenmesine rağmen onlar son ana kadar ümitlerini kaybetmedi.

Dizide kendini gösteren bir diğer oyuncu ise fazla kiloları ile başı dertte olan beste karakteri oldu. 35 yaş doğum gününde hayatı sorgulamaya başladı ve hala bekar ve işsiz olması onun için artık çekilmez bir çile oldu. İnternetten tanıştığı birisi ile pastanede buluşmaya karar verse de karşısında oturan beyaz atlı prensi değil yufka yürekli bir şövalye oldu.

Bu arada karısı ve çocukları ile mutlu mesut yaşayan mahurun ise sakladığı gerçekler vardı. Uzun süredir biyolojik babasını aramaya koyuldu ve bu tam da doğum gününde oldu. Doğum gününde bu güzel haberle mutlu olan fakat babası ile tanıştığında hayal kırıklığına uğrayacak olması onu bu isteğinden vazgeçirmedi.

Ben ise 5 yıldır güçlü bir markanın reklam yüzü olarak hayatına devam etmek ve asıl hayali ise yetenekli bir oyuncu olmaktır. Tam da bu iş oldu derken yapımcısının izin vermemesi ile oyuncu olma hayalinden vazgeçecek midir? ilk bölümü bu şekilde anlatan bir hayale hikayesi dizisi çalan şarkılar ise izleyicinin ilgi odağı olmayı başardı.

Bir aile hikayesi dizide çalan şarkılar bir aile hikayesi dizi müziği bu haberimizde olacak ve tüm dizide çalan şarkıların sözlerini de haberimiz de paylaşacağız. Bir Aile Hikayesi Çalan şarkılar günceldiziprogram.com farkıyla haberimizde olacaktır.