Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox TV ekranlarında 9 Mart cumartesi günü yeni bir dizi ekranlara gelmeye başladı. Dram ve aşk türünde ekranlara gelin dizisi Derya karakteri ilgi çeken yüzlerden birisi oldu. Derya tepeli kimdir, gerçek adı nedir, oynadığı diziler ve kariyeri yazımızın devamında sizlerle…

Öncelikle sizlere Bir Aile Hikayesi dizisindeki Derya karakterini kısaca anlatalım. Derya tepeli’nin en büyük hedefi oyunculuk dur.

Bu hedefine giderken ailesinin ve çevresindekiLerin uyarılarına kulak tıkamış şimdi ise bunun bedelini isteyerek ve severek ödemektedir. Ailesi ve çevresi “oyunculuk iyi bir şey değil, aç kalırsın, iş bulamazsın” gibi söylemlerle onu bu hedefinden caydırmak istemiştir. Ancak Derya yılmamış ve bu uğurda oyuncu olma yolunda birçok zorluğu göğüs gelmiştir.

Bir Aile Hikayesi Çalan Şarkılar, Kim Söylüyor, Dizi Müziği

İdealist bir kimliğe sahiptir ve bunun içinde her dizide oynamamaktadır. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık bir insandır. Berk gibilere asla tahammülü yok ancak kader onlar için farklı bir yol çizmiştir. Tesadüfler onları bir araya getirecektir. Derya karakterini canlandıran oyuncumuz Seren Şirince’dir.

Seren Şirince 1991 İzmir doğumludur. 155 cm boyunda olan oyuncu mesleğine küçük yaşlarda ilgi duymaya başladı. Daha küçük yaşlarda iken İzmir’de Han tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimleri ile oyunculuğa başladı. Üniversiteyi kazandığı zaman yine oyunculuğa devam etti. O sırada gelen teklifleri değerlendirerek 2012 yılında Araf Zamanı 2013 yılında ise Aşk Emek İster isimli dizilerde rol aldı.

Etiketler: Bir Aile Hikayesi Derya Kim Bir aile hikayesi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL