Bir Aile Hikayesi Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Dram ve aşk türünde ekranlara gelen Bir Aile Hikayesi 9 Mart Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yapım şirketi Medyapım olurken yönetmen koltuğunda ise Merve Girgin oturuyor. Dizinin çekim yerleri özenle seçilen yapımın kaç bölüm çekileceği ise en merak edilen konulardan.

Kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan gibi isimlerin yer aldığı Bir Aile Hikayesi dizisi 4 insanın hayat hikayesini ekranlara getiriyor.

Hepsi aynı gün 35’ine basan 4 insan hayatlarının dönüm noktasında çok önemli kararlar alacaklar. Bu alacakları karar onların hayatlarını kökten etkileyecek. Ancak hepsinin ortak noktası ise dünyayı güzelliğin kurtaracağına inanmaları ve güzel şeylerin bir insanı sevmekle başlayacağıdır. Dizi This is Us dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara geliyor.

Dizinin çekimleri ise öncelikle İstanbul’da başlayacak. Genel itibari ile İstanbul’da geçecek olan çekimler için bir çok mekan ön elemeden geçmiş. Dizinin senaryosuna uyan farklı mekanlar arasında seçim yapılarak dizini seti oluşturuldu. Dizi İstanbul’da çekilmekte ve seti de İstanbul’da kurulmuştur. Detaylı bilgiler elimize ulaştıkça yazımıza eklenecektir. Peki dizi ne zaman bitecek?

Dizi öncelikle ilk etapta 13 bölüm olarak çekilecek. Dizinin reytingleri ve reklam gelirleri yüksek olduğu sürece diziye devam edilecek. Normal de dizinin orijinali olan This is Us dizisinin 3. sezonu çekilmekte. Çok beğenilen bir yapım. Eğer Türkiye uyarlaması da sevilirse dizi 2-3 sezon çekilecektir.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Genel Hikayesi

Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere… Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey vardır:Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacaktır her şey…