Bir Garip Aşk Oyuncuları Kimlerdir?

Bir Garip Aşk Oyuncuları Kimlerdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

15Kanal 7’de günlük olarak yayınlanan bir Hint dizisi olan Bir Garip Aşk, ülkemizde oldukça seviliyor ve izleniyor. Ülkemize, çok sayıda Hint dizilerinin fanları bulunuyor. Hint dizi fanları sıklıkla Bir Garip Aşk oyuncuları sorusunu soruyorlar. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık. Peki Bir Garip Aşk oyuncuları kimlerdir? Bir Garip Aşk konusu nedir?

Bir Garip Aşk Konusu

Bir Garip Aşk dizisinin fanları ve diziyi izleyen kişiler tarafından sıklıkla Bir Garip Aşk konusu sıklıkla soruluyor. Bir Garip Aşk dizisinin konusu şu şekilde: dizide, birbiriyle hiç alakası olmayan ve hiç tanımayan iki kişinin yaptığı evlilik ve bu evlilikte yaşanan maceralar anlatılıyor. Bir Garip Aşk dizisi, hem dramatik hem de romantik komedi türünde bir dizi olarak izleyicilerle buluşuyor.

Bir Garip Aşk Oyuncu Kadrosu

Bir Garip Aşk oyuncu kadrosu içerisinde Hindistan ülkesinde oldukça profesyonel ve ünlü oyuncular bulunuyor. Dizi oyuncuları, kendileri arasında da mükemmel bir uyum içerisine girerek diziyi izletmeyi başarıyorlar. Bir Garip Aşk oyuncuları şu şekilde sıralanabilir:

Barun Sobti

Ünlü oyuncu Barun Sobti, Bir Garip Aşk isimli dizide Arnav karakterini canlandırıyor. Ünlü oyuncu Barun Sobti, 21 Ağustos 1984 tarihinde Delhi kentinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu, kariyerinde ki asıl yükselişini şu an canlandırmakta olduğu Arnav karakteri ile yaşamaktadır. 2009 yılından beri aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir.

Sanaya Irani

Ünlü oyuncu Sanaya Irani, 1983 yılının 17 eylül tarihinde Mumbai kentinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu, aynı zamanda dansçı ve modeldir. 2006 yılında oynadığı bir dizi ile dünya çağında büyük bir ün yakalamıştır. Günümüzde Bir Garip Aşk isimli dizide Khushi karakterini canlandırmaktadır. Dizinin başrolü olan Sanaya Irani, canlandırdığı Khushi karakteri ile Arnav karakterinin arasında yaşanan büyük aşka imza atmaktadır.

Deepali Pansare

Ünlü oyuncu Deepali Pansare, 1984 yılının 3 temmuz tarihinde Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncunun boyu 158 cm, kilosu ise 55 olarak bilinmektedir. Burcu yengeç olan ünlü oyuncunun ayrıca mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Ünlü oyunvu Deepali Pansare, Bir Garip Aşk isimli dizide Payel Gupta karakterine hayat vermektedir. Dizinin ana karakterlerinden olan Payel Gupta, Kushi karakterinin ablasıdır.

Akshay Dogra

Ünlü oyuncu Akshat Dogra, 1981 yılının 21 eylül tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslında kameraman olan oyuncunun en büyük hayali aktörlük yapmakmış. Oyunculuk sektörüne adım attıktan sonra ünlü oyuncu, Hindistan’ın en çok aranan isimlerinden biri haline gelmiştir. Ünlü oyuncu Akshay Dogra, Bir Garip Aşk dizisinde Akash karakterine can vermektedir. Akash karakteri, Arnav’ın kuzenidir.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL