Bir Litre Gözyaşı Cihan Ölecek Mi? Ne Zaman Ölecek? Hastalığı Ne?

Bir Litre Gözyaşı Cihan Ölecek Mi? Ne Zaman Ölecek? Hastalığı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir Litre Gözyaşı hiç şüphesiz ekranların en duygu yüklü dizilerinden biri. Dizinin başrol kahramanı Cihan daha çok genç yaşta ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Kısa süre içinde yaşama veda edecek olan Cihan ne zaman ölecek? Diziden ne zaman ayrılacak?

Dizi İchi Littoru No Namida isimli Japon dizisinde televizyonlarımıza uyarlandı. Miray Daner ve Mert Yazıcı’nın başrolünde olduğu dizi hayat dolu genç bir kızın ağır bir hastalıkla verdiği mücadeleyi konu alıyor. Sanem Çelik ve Tolga Tekin’in eşlik ettiği dizi tam bir aile dizisi.

Miray Daner son dönemlerin en çok beğenilen genç oyuncularından biri. Ve girdiği tüm rollerin altından çok iyi bir şekilde kalkmayı bildi. Bir Litre Gözyaşı dizisinde de beklentilerin üstünde bir performans gösterdi. Peki izleyici bu kadar alışmışken Bir litre Gözyaşı Cihan ölecek mi? Ne zaman ölecek?

Dizinin orijinal versiyonu ülkemizde ki dizilerin aksine sadece 11. bölüm yayınlanmıştır. Fakat bizdeki anlayış reytingleri yüksek dizilerin hikayelerini uzatmak olduğu için Bir Litre Gözyaşı dizisi de 11 bölümden daha fazla yayınlanacak. Dizinin finalinde Cihan ne yazık ki hayata gözlerini yumacak. Miray Daner’in hayat verdiği Bir Litre Gözyaşı Cihan dizinin sonunda ölecek.

Etiketler: bir litre gözyaşı cihan ne zaman ölecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL