Bir Litre Gözyaşı Neden Final Yapıyor? Yerine Hangi Dizi Gelecek?

Bir Litre Gözyaşı Neden Final Yapıyor? Yerine Hangi Dizi Gelecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Başrollerinde Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu ve Tolga Tekin’in yer aldığı Med Yapım – MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinden final kararı geldi.

Sevilen dizi Bir Litre Gözyaşı 15. Bölümle ekran macerasını sonlandıracak. Büyük umutlarla ekranlara gelen uyarlama dizi Bir Litre Gözyaşı bekleneni veremedi ve final kararı aldı. Pazar akşamları seyirci ile buluşan dizide en son genç oyuncular üzerinden gidilme kararı alınmış ve bu anlamda Sanem Çelik diziden çıkmıştı.

Senaryosu revize edilen dizi 2 bölüm daha ekranlara geldi ancak reytinglerde bekleneni veremedi. 15. Bölümle ekranlara veda kararı alan dizi 3 şubat Pazar günü ekranlara gelecek olan 15. Bölümü ile bitecek. Peki yerine hangi dizi veya program gelecek?

Pazar akşamları Bir Litre Gözyaşı’dan sonra bir döneme damga vuran Çok Güzel Hareketler 2 ekranlara gelecek. 10 Şubat Pazar günü ilk bölümü yayınlanacak olan Çok Güzel Hareketler 2 yoğun bir hazırlık sürecinden geçti. Yeni oyuncu kadrosu ile ekran macerasına başlayacak olan yapımda 22 yetenekli oyuncu yer alıyor. 22 gençten oluşan yeni ekip, sadece oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri eğlendirecek.

6 bin başvuru arasından seçilen Çok Güzel Hareketler 2’nin ekibi, yaklaşık iki yıl boyunca sahne, senaryo ve oyunculuk üzerine eğitim aldı. Çok Güzel Hareketler 2, 10 Şubat Pazar saat 20.00’de Bir Litre Gözyaşı’nın yerine Kanal D’de olacak.

Etiketler: Bir Litre Gözyaşı bitecek mi Bir Litre Gözyaşı final mi Bir Litre Gözyaşı ne zaman final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL