Bir Mucize Olsun Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Bir Mucize Olsun Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de belli olmaya devam ediyor. Bir Mucize Olsun dizisinde başrol oyunculardan birisi de Su Kutlu oldu. Su Kutlu dizide Damla karakterini canlandıracak. Peki Bir Mucize Olsun dizisinde Damla karakterini canlandıracak olan Su Kutlu kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Su Kutlu 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseden sonra eğitimine devam etmeyen oyuncu oyunculuk dersleri de almamasında rağmen oyuncu koçluğu yaptı. İlginç bir hayat hikayesi olan oyuncu Eti’nin reklam filminde oynayarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Bu reklam filminde oynadıktan sonra Hayatımın Rolü isimli dizide oynaması için teklif geldi. Üniversite’ye henüz gitmeyen oyuncu Psikoloji okumak istediğini dile getirmektedir.

Herhangi biri ile birlikteliği olmayan Su Kutlu’un sevgilisi yoktur. Gezmeyi seven ve yurt dışına sürekli çıkan oyuncu 35 yaşından sonra çocukları ile beraber yaşayacağı ülke aramaktadır. Türkiye’de yaşamayı sevmediğini dile getirmektedir. Su Kutlu, Hayatımın Rolü dizisinden sonra Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu ve Güzel Köylü dizilerinde rol aldı. 2012 yılında yayınlanan dizi Hayatımın Rolü’nde Haluk Bilginer ve Ebru Özkan ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Yiğit Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

 

Su Kutlu, 2013 yılında Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizi Çalıkuşu’nda rol alırken dizide Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük ile birlikte rol aldı. 2013 yılında Atv ekranlarında yayınlanan dizi Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde Hakan Yılmaz, Salih Kalyon, Nur Erkul ile birlikte rol aldı.

Su Kutlu, 2014 yılı haziran ayında başlayan dizi Güzel Köylü’de Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat ile başrol oynadı. Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin gibi başarılı oyuncular da dizide rol aldı. Su Kutlu dizide Sude karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Güzel Köylü dizisi için bulundukları barda olay çıkardığı için diziden kovuldu. 166 boyunda 45 kg ağırlığında bulunan oyuncu kahverengi gözlere ve kızıl saçlara sahiptir. Su Kutlu 2015 yılında Tutar mı Tutar dizisinde rol aldıktan sonra 2016 yılında Arkadaşlar İyidir dizisinde rol almıştır.

[saritext]Bir Mucize Olsun Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Bir Mucize Olsun Su Kutlu Videosu

Etiketler: bir mucize olsun damla gerçek adı bir mucize olsun damla kim bir mucize olsun damla oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL