Bir Mucize Olsun Fırat Kimdir? (Rıdvan Aybars Düzey)

Bir Mucize Olsun Fırat Kimdir? (Rıdvan Aybars Düzey)

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisi merakla beklenirken dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Fırat Yalçın oldu. ” Fırat, yirmili yaşlarının sonunda.. Çöpçülük yaparak hayatını kazanan Çukurdere Mahallesi’nin bıçkın delikanlısıdır. Damla’ya aşk ancak bu aşkı karşılıksızdır. Hırsı, öfkesi hep bundan dolayıdır. İsyankar bir adamdır. Sevdikleri için ölür de öldürür de. Gözü kara, sağı solu belli olmayan Fırat Nehri gibi deli bir oğlandır.” Dizide Fırat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ise Rıdvan Aybars Düzey’dir. Oyuncu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun Fırat Kimdir? (Rıdvan Aybars Düzey)

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 1.83 cm boyunda 73 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlü oyuncu akrep burcudur. Atölye Kraft’da Oyunculuk eğitimi alan oyuncu çocuk yaştan itibaren oyunculuğa olan ilgisi ile biliniyor. Fiziki özellikleri ile de genç kızların ilgisini çeken başarılı isim spor yaparak bu özelliklerini daha da geliştirmektedir. Instagram fotoğraflarından oyuncunun tarihi yerlere olan ilgisini fotoğraflarına yansıttığı görülürken fantastik fotoğrafları da sevdiğini gözlemledik.

Rıdvan Aybars Düzey, 2010 yılında Oğulcan Kırca’nın hem yönetmenliğini hem senaryosunu yazdığı Son İstasyon isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Levent Kırca, Suna Selen, Meral Küçükerol, Hikmet Karagöz, Başak Daşman, Özgün Aydın, Aybars Irmak gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Film taşrada küçük bir şehirde memur olan ve emekli olmaya yaklaşan Ruhi’nin tek hayali bir ev alabilmektir. Ancak çocuklarının ısrarları onların İstanbul’a taşınmasına neden olacaktır.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Nazlı Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Rıdvan Aybars Düzey, 2013 yılında Kahireli Palas isimli sinema filminde rol almıştır. Hakan Şahin ve Mahmut Kaptan’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu Ümit Demiray yapmıştır. Dizide Buket Orhan, Ayşe Melda Mutlu, Gaye Çankaya, Alper Kut, Anıl İlter, Feyzan Soykan, Fatma Kabasakal gibi oyuncular rol almıştır. Oyuncu dizide Alp karakterini canlandırmıştır.

Rıdvan Düzey, geniş kitlelerce tanınmasını ise 2016 yılında Star ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide oynadığı Şehzade İbrahim rolüyle çok beğenildi. Dizide Beren Saat ve Hülya Avşar gibi usta isimlerde rol aldı. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Bir Mucize Olsun İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Bir Mucize Olsun Rıdvan Aybars Düzey Videosu

Etiketler: bei mucize olsun fırat gerçek adı bir mucize olsun fırat kim bir mucize olsun fırat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL