Bir Mucize Olsun İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Bir Mucize Olsun İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında cuma günü yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisi gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile çok merak edildi. Dizinin bir çok önemli yapımın yer aldığı cuma günü yayınlanması ise dizinin ilk bölümü ile izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları ilgi konusu oldu. Peki Bir Mucize Olsun reyting sonuçları açıklandı mı? Dizi izlenip tuttu mu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Pastel Film’in Fox ekranları için hazırladığı Bir Mucize Olsun dizisinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan otururken senaryosunu ise Can Sinan yazıyor. Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Murat Daltapan, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi bir çok başarılı isim yer alıyor.

Bir Mucize Olsun dizisinin reyting sonuçları açıklanıncaya kadar dizinin yayınlandığı gün hangi yapımlar var ve bugünde ne kadar izleniyorlar gibi soruların cevabını verdikten sonra Bir Mucize Olsun dizisi ne kadar izlenirse bugünde devam eder bunun ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Bu günde yayınlanan diziler arasında Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid gibi diziler ile Survivor yarışma programı bulunuyor. Bu program ve dizilerin reytinglerine bakacak olursak;

[pembetext]Bir Mucize Olsun Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Arka Sokaklar yıllarca total grubunda liderliği bırakmıyor ve son reytinginde 7.43’lük bir orana ulaştı. Hemen arkasında Survivor 2018 bulunuyor ve 6.87 reytinge sahip durumda. Aşk ve Mavi ise 6.05 reytinge sahip durumda. İstanbullu Gelin ise 5.98 reytinge sahip durumda. AB grubuna bakacak olursak; burada İstanbullu Gelin’in üstünlüğü bulunuyor ve 9.17 gibi iddialı bir reytinge sahip bulunuyor. Survivor ise 7.61 ile 2. sırada yer alıyor. Payitaht Abdülhamid 7.25 reytinge sahip ve 3. sırada bulunuyor. ABC grubunda da sıralama ve reytingler benzer yönde.

Bu sonuçlara göre Arka Sokaklar totalde kim gelirse gelsin lideliği bırakmadı. Survivor’da bu günde tüm gruplarda ikinci sırada yer alıyor. İstanbullu Gelin ise özellikle AB ve ABC grubunda liderliğinin yanında 9 reytingi geçen hatta 10 reytinge yaklaşan bir durumda. Bir Mucize Olsun dizisi bugünde tutunmak istiyorsa totalde 5-6 reyting ile başlamalı. Burada Bir Mucize Olsun dizisi için adı gibi bir mucize gerekiyor. Bu zor bir durum değil. Yeni dizilerden Yasak Elma ve Avlu dizileri günlerinde tuttu ve onların günleride çok zordu. Neden Bir Mucize Olmasın…

[saritext]Bir Mucize Olsun Maksude Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Bir Mucize Olsun reytingleri açıklandı. Dizi totalde 3.66 reyting ile 8., ab grubunda 2.95 ile 10., ABC grubunda ise 3.46 ile 10. oldu. Beklentilerin altında bir başlangıç yaptı. Dizide anlatılan hikayenin klasik bir hikaye olması dizinin izlenmemesine neden olmuş olabilir. Bu reytingleri de oyuncu kadrosundan dolayı aldığını düşünüyorum. İkinci bölüm reytingleri de bu şekilde gelirse dizi final yapar.

Bir Mucize Olsun Fragmanı

Etiketler: bir mucize olsun izlendi mi bir mucize olsun reyting sonuçları bir mucize olsun tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL