Bir Mucize Olsun Maksude Kimdir? (Ahu Sungur)

Bir Mucize Olsun Maksude Kimdir? (Ahu Sungur)

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında cuma günleri yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisinde karakter ve oyuncular da belli olmaya devam ediyor. Dizide Maksude karakteri merak konusu oldu. ” Maksude, kırklı yaşlarının başında bir pavyon şarkıcısıdır. Gençlik günleri geride kalmış olsa da hala gösterişli, güzel bir kadındır. Hayata ve kadere karşı isyankar ve şarkı söylemek ise en büyük tutkusudur. Ünlü bir şarkıcı olmanın ve gecekondudan kurtulup zengin bir hayat sürmenin hayalini kuruyor. Çalışkan ve mücadeleci bir yapıya sahiptir. Patavatsız, huysuz ve gösteriş budalasıdır. Eğlenceye güzel ve pahalı olan her şeye aşırı düşkünlüğü bulunuyor.” Dizide Maksude karakterini canlandıran oyuncu ise Ahu Sungur’dur. Ahu Sungur hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun Maksude Kimdir? (Ahu Sungur)

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu hukukçu bir ailenin çocuğudur. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya, Tiyatro Çisenti ve Tiyatro Kedide çeşitli oyunlarda yer aldı. Oyuncunun ilk dizisi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ayrılsakta Beraberiz dizisi oldu. Hakan Yılmaz ve Jenset’in rol aldığı dizide Necmi Yapıcı, Belma Canciğer, Simge Selçuk, Tuluğ Çizgen gibi isimlerde yer aldı.

Ahu Sungur 2002 yılında tiyatrocu Suat Sungur ile evlendi. Bu evlilikten bir de oğlu oldu. Oyuncu Tiyatro Kedi’de Komiser Geldi isimli oyunda Semih Sergen ile başrol oynadı. 2014 yılında yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı senaryosunu Birol Güven’in yazarak yapımcılığını yaptığı Mandira- Filozofu komedi filminde rol aldı. Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Begüm Öner, Eser Eyüpoğlu filmde rol alan diğer oyunculardır.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Yiğit Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

2014-2016 yılları arasında yönetmenliğini Merve Girgin’in yaptığı O Hayat Benim adlı dizide Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Keremcem, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Sinan Albayrak Zerrin Sümer ile birlikte rol aldı. Ahu Sungur, Dadı, Aşk Meydan Savaşı, Kurşun Asker, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Affedilemeyen, bu Kalp Seni Unutur mu? Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Ben Bilmem Eşim Bilir gibi projelerde yer almıştır.

Ahu Sungur Bir Mucize Olsun dizisinde şarkıcı Sude olarak izleyici karşısına çıkarken birbirinden farklı ve güzel şarkılarını hayranları ile paylaşacak. Ahu Sungur’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Damla Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bir Mucize Olsun Ahu Sungur Videosu

Etiketler: bir mucize olsun maksude kim bir mucize olsun maksude oynadığı diziler bir mucize olsun sude gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL