Bir Mucize Olsun Nazlı Kimdir? (Dilhan Aras)

Bir Mucize Olsun Nazlı Kimdir? (Dilhan Aras)

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisi merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncu kadrosu ve karakterleri de netleşmeye devam ediyor. Dizide bir mahalle kızı Nazlı karakteri ise merak konusu oldu. Dizide Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Dilhan Aras’dır. Peki Dilhan Aras kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun Nazlı Kimdir? (Dilhan Aras)

Dilhan Aras 1990 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümünde tamamladı. 1.67 boyunda 55 kg ağırlığındaki oyuncunun göz rengi mavidir. Sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Oyunculuğa küçüklüğünden beri meraklı olan Dilhan Aras bu yönde bir çok denemesi olmuş ve sonunda tiyatro, dizi, reklam ve sinema projelerinde yer almayı başarmıştır.

Dilhan Aras, oyunculuk ile tanışması Gölgeler filminde rol alması ile  başladı. Aras, bu filmde Elhinda karakteri ile büyük beğeni toplamış ve profesyonel bir oyuncu olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Filmde Meltem Pamirtan, Gafur Uzuner, Sabri Özmener, Serhan Başçı gibi oyuncular yer almıştır. İlk dizisi ise 2007 yılında Yeni Evli ile olmuştur. Yeni Evli dizisinde Cansu karakterini canlandırmıştır. Dizide Mert Tanık, Nur Yazar, İlham Yazar, Rüştü Asyalı, Cüneyt Mete, Lale Başar, Nusret Şenay, Çağdaş Serter gibi oyuncular yer almıştır.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Dilhan Aras’ın yükselişi 2009 yılında Deniz Yıldızı adlı dizi ile devam etmiştir. Dizide Cantuğ Turay, Begüm Topçu, Güneş Emir, Koray Erkök, Tuan Tunalı, Hazal Filiz Küçükköse gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Hayata Beş Kala dizisinde rol alan oyuncu dizide Haluk Cömert, Doğukan Özman, Deniz Baytaş, Servet Pandur gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır. 2016 yılında ise Adı İnsan isimli filmde Aylin karakterini canlandırmıştır.

Dilhan Aras, Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır’ın başrollerinde oynadığı Adı Efsane dizisinde Mercan karakterini canlandırmıştır. Dilhan Aras Mercan karakteri ile bu dizide büyük beğeni toplamış ve aranan oyuncular arasına girmiştir. Bizlerde kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[saritext]Bir Mucize Olsun Maksude Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Bir Mucize Olsun Dilhan Aras Videosu

Etiketler: bir mucize olsun nazlı gerçek adı bir mucize olsun nazlı kim bir mucize olsun nazlı oynadığı dizilr


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL