Bir Mucize Olsun Nerede Çekiliyor? Sancaktar Konağı Pavyon Çukurdere Mahallesi Nerede?

Bir Mucize Olsun Nerede Çekiliyor? Sancaktar Konağı Pavyon Çukurdere Mahallesi Nerede?

Yazar: Emre Bir Mucize Olsun

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir Mucize Olsun dizisinin ilk ismi Çukurdere’ydi. Çukurdere dizisi de İstanbul’da Çukurdere mahallesinde çekiliyordu. Dizinin çekim yerinde herhangi bir değişiklik olmadı. Sadece dizinin isminde değişiklik yapıldı. Çekim yerleri değişmedi. Peki Bir Mucize Olsun dizisindeki Çukurdere Mahallesi gerçekte var mı? Dizideki pavyon nerede? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Mucize Olsun Nerede Çekiliyor? Pavyon, Çukurdere Mahalle Nerede?

Bir Mucize Olsun dizisi konusu ve kadrosu açıklandı. Kadrosunda Furkan Palalı, Su Kutlu, Dilhan Aras, Cihan Ünal, Ahu Sungur gibi önemli isimler yer alıyor. Dizide Su Kutlu’nun canlandırdığı Damla karakteri Maksude’nin yanına evlatlık verilir. Ancak bu evlatlık verilme olayı tam bir eziyete dönüşür. Maksude Damla’yı hizmetçi gibi kullanır. Bir gün kapıya gelen Yiğit kendisinin avukat olduğunu ve Damla’ya dedesinin kendisini yanına almak istediğini ve dedesi Azim’in çok zengin biri olduğunu söyler. Damla’nın hayatı değişirken Yiğit’de damlaya aşık olur.

Dİzinin çekim yerine gelecek olursak İstanbul’da Çukurdere diye bir yer olmadığına araştırmalarımız sonunda ulaştık. Malatya’da böyle bir mahalle bulunuyor. Dizinin isminin çarpıcı olması dolayısıyla diziye böyle bir isim verilmişti. Dizi İstanbul’da çekiliyor. Gelen bilgilerde dizinin Aksaray civarında çekildiği bilgisi bulunuyor. Maksude’nin şarkı söylediği Pavyon ise yine İstanbul Aksaray’da Şikako isminde bir pavyondur.

[pembetext]Bir Mucize Olsun Damla Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Bir Mucize Olsun dizisinin çekim yerlerinden biride İstanbul Beykoz civarıdır. Beykoz’un değişik mahalle ve sokaklarında çekimler yapılıyor. Dizi İstanbul’da gece kondu mahallerinin bulunduğu mekanlarda çekiliyor. Birde Damla’nın dedesinin yanına gideceğini ve dedesinin zengin ve lüks yaşamının olduğu mekanlar ise İstanbul’un elit mekanlarıdır.

Bir Mucize Olsun dizisinde Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu büyüten Pavyon şarkıcısı Maksude’nin yanında evlatlık gibi büyür. Ancak çok eziyet ve şiddet görür. Damla’nın hayatı kapısını çalan Yiğit isminde bir avukatın gelmesi ile değişecektir. Damla bu güven verici avukatın peşinden giderken bir taraftan ise Sancaktar ailesi bu davetsiz misafirden hoşlanmayacaklardır. Damla’nın hayatı burada da zor olmayacaktır.

[mavitext]Bir Mucize Olsun Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Bir Mucize Olsun Tanıtım Fragmanı

Etiketler: bir mucize olsun çukurdere mahallesi nerede bir mucize olsun nerede çekiliyor bir mucize olsun pavyon nerede bir mucize olsun sancaktar konağı nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL