Bir Umut Yeter Dizisi Neden Yok ? Final Mi Olacak ?

Bir Umut Yeter Dizisi Neden Yok ? Final Mi Olacak ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d ekranlarında perşembe akşamı yayın hayatına başlayan “Bir Umut Yeter” dizisi neden yok ? Final Kararı Mı Aldı ? Yoksa Erken Final mi yapacak ? Dizi ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızın devamında sizler ile paylaşacağız. 

27 Eylül akşamı yayın hayatına başlayan dizi görücüye çıkmış oldu. İzleyici tarafından hem olumlu hemde bir çok olumsuz yorum var. Elif ile Yılmaz’ın birbirlerine aşık olması ile evlenme kararı alan iki gencin hayatını birleştirmesi ile hikaye başlıyor. Çocuklarını kaybeden Yılmaz ve Elif deniz kenarında buldukları çocuğu Elif’in isteği üzerine evlat edinip çocuklarını büyütmeye başlarlar. Fakat Derya’nın yolu beklenmedik şekilde köyceğiz kasabasına düşer. Elif ve Yılmaz’ın kurulu düzeni bir anda Derya’nın gelişi ile sarsılır. Çocuklarının annesi Derya’nın olduğunu öğrenen Yılmaz bu durumdan hiç memnun değildir. Derya, Elif ve Yılmaz’ın hayatına istemeden de olsa dahil olacaktır.

Bir Umut Yeter Dizisi Neden Yok? Yoksa Final Mi Olacak ?

27 Eylül perşembe akşamı ekran macerasına başlayan dizi reyting kategorisinde 15. sırada yer alınca izleyici tarafından pek fazla beğenilmedi. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisine mağlup oldu.  Bu sebep ile dizinin yayın gününde değişikliğe gidildi. Bundan sonra dizi cumartesi akşamları ekrana gelmeye hazırlanacak. 2. bölüm ise 6 ekim cumartesi akşamı yayınlanacak.  Dizinin senaryosunun çok tanıdık gelmesi ile bizim görüşümüz ve düşüncelerimiz açısından yakında final kararı da alabileceğini söyleyebiliriz. Siz izleyiciler bu dizi hakkında neler düşünüyorsunuz bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Dizi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabileceğiniz den emin olabilirsiniz.

Etiketler: bir umut dizisi ne zaman yayınlanacak bir umut yeter dizisi final mi olacak bir umut yeter dizisi neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL