Bir Umut Yeter Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bir Umut Yeter Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin yeni sezon için hazırladığı 1 yeni dizi daha Eylül ayında ekranda buluşmak için hazırlıklarına başlandı. Kanal D ekibi yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Hazırladığı ve ses getirecek yapımların şimdiden etkisini görüyor. Eylül ayında yeni sezon için hazırladığı “Bir Umut Yeter” dizisi senaryo ve kadrosu ile bomba etkisi  yaratacağı bekleniyor. MF yapımın katkıları ile başlayacak olan dizinin yapımcılığı Faruk Bayhan’a, hikayesi Melis Civelek ‘e ait olan dizinin yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan oturuyor. Eylül ayında başlayacak olan dizi farklı senaryo ve oyuncuları ile sabırsızlıkla bekleniyor.

Bir Umut Yeter Dizisi Konusu

Askerlikten Malülen emekli olan Yılmaz Kôyceğiz’in ıssız Adası’na yerleşerek yaşamını burada sessiz sakince geçirmeyi düşünürken hic bir şey planladığı gibi gitmez. Bir anda karşısına Elif çıkar. Elif’den hoşlanan Yılmaz kısa süre içerisinde hayatlarını birleştirme kararı alır. Evlendikten kısa bir süre sonra Elif’in çocuk isteği ve peş peşe yaptığı düşükler nedeniyle evlilikte ilk sarsıntılar başlar. Hiç beklenmedik bir zamanda yeni doğmuş bir bebeği kapılarında gören çift hayatlarının ters düz olacağını anlamış olmalılardı. Elif bu durumu çabucak kabullenmiş Allah tarafından onlara  gönderilmiş bir mucize olarak inansa da Yılmaz bu durumun doğruluğunu sorgulamıştı. Elif’in evlat sevgisi ile birlikte Yıllar Boyunca sürecek vicdan azabı başlamıştı. Dizi Elif’in evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunması ile Yılmaz’ın vicdanının  sesini susturma çabası ve acilı Derya’nın dramını anlatmakta.

Bir Umut Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tolgahan Sayışman (Yılmaz)

17 Aralık 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 2002 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmasına katılmış birinciliği haketmiştir. Oyunculuk deneyimlerini Maçolar, Dicle, Hepsi 1 ve Acemi Cadı Gibi dizilerde konuk oyuncu olarak Yer almıştır Yakışıklı oyuncu son olarak Siyah İnci dizisinde yer almıştır. Yılmaz karakteri ile kanal d ekranlarında tekrar izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

tolgahan sayışman ile ilgili görsel sonucu

Esra Bilgiç Töre (Derya)

14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun olmuştur. Ünlü futbolcu Gökhan Töre’nin eşi olan Esra Bilgiç son olarak TRT 1 kanalının güçlü yapımlarından biri olan Diriliş Ertuğrul dizisinde “Halime Hatun” rolüne hayat vermiştir.

esra bilgiç ile ilgili görsel sonucu

Hazal Subaşı(Elif)

Subaşı 1 Ocak 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir başarı dolu geçen eğitim hayatına İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü ile tamamlamıştır. 2015 yılında Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasına katılmıştır. Daha sonra 2016 yılında TRT 1 yapımlarından biri olan “Adını Sen Koy” dizisinin kadrosuna katılmıştır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL