Bir Umut Yeter Dizisi Toprak (Derya’nın Sevgilisi) Kim ? Alper Saldıran Kimdir ?

Bir Umut Yeter Dizisi Toprak (Derya’nın Sevgilisi) Kim ? Alper Saldıran Kimdir ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

27 Eylül perşembe akşamı Kanal d ekranına gelmeye hazırlanan “Bir Umut Yeter” dizisi izleyici ile buluşmaya artık hazır. Kanal D’nin yeni sezon için Mf yapıma hazırlattığı proje farklı hikaye ve kadrosu ile izleyici tarafından çokça merak ediliyor. Kadrosunda önemli ve başarılı isimlerin yer aldığı dizi yaz boyunca ne zaman başlanacağı konusunda takipçileri tarafından gün gün takip edilip bilgi alınmaya çalışılıyordu. Dizinin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Esra Bilgiç, Serhat Tulumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer ve Feyza Civelek kadroda yer alan isimler. Dizinin başlaması ile yeni ve yan rol olarak oyuncular da yer alacak. Bu oyunculardan bir tanesi de “Toprak” karakteri ile Alper Saldıran dizinin kadrosunda yer alan isimlerden bir tanesi. Alper Saldıran’ı hep birlikte yakından tanıyalım.

Bir Umut Yeter Dizisi Toprak (Alper Saldıran) Kim ?

Toprak karakteri ile diziye dahil olan Alper Saldıran, muhtarın oğlu  Derya’nın sevgilisi rolünde yer almaktadır. Peki Alper Saldıran kimdir? Daha önce hangi diziler de yer almıştır ? Hep birlikte Alper Saldıranı yakından tanıyalım.

Oyuncu, 16 Eylül 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Turizm Lisesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Turizm Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Oyuncunun Rol Aldığı Tiyatrolar

Çehov Makinesi, Hizmetçiler, Babil Kulesi, Son Dünya, Fehmi Paşa Konağı.

Oyuncunun Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Bir Dilim Aşk, Kara İnci, Hüzün Dolayısıyla Kapalıyız, Derman, Melekler Korusun, Yerden Yüksek,Misafir, Anadolu Kartalları, Mavi Kelebekler, Böyle Bitmesin, Sağ Salim, İnsanlar Alemi, Beni Böyle Sev, Kalbim Ege de Kaldı.

Oyuncunun Yer Aldığı Reklam Filmleri

Kent, Coca-Cola, Nescafe, Anadolu Sigorta, Vodafone, Bosch.

 

Etiketler: bir umut yeter alper saldıran kim Bir umut yeter dizisi toprak kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL