Bir Zamanlar Çukurova 13 Aralık 14. Bölüm Fragmanı, Özet

Bir Zamanlar Çukurova 13 Aralık 14. Bölüm Fragmanı, Özet

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da yine heyecan dorukta bir bölüm ekranlara geldi. Yılmaz ile Züleyha’nın buluşması ile başlayan bölümde Yılmaz ve Züleyha birbirlerinden vaz geçtiklerini açıkladılar. İkisi de şimdilik hayatlarına normal olarak devam etmeye karar verdiler. Ancak Demir2in hain planları Yılmaz ve Fekeli için bir dönüm noktası olacaktır. Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı, 13 Aralık Perşembe neler olacak?

Yılmaz, Züleyha ile yüzleşmiş ve Demir’in baskıları ile yalan söyleyen Züleyha’ya inanmıştır. Ağlasada kızsada Züleyha’dan vazgeçtiğini söylemiş ve görüşme sonlanmıştır. Züleyha da tüm aşkını ve hüznünü kalbine gömerek çiftliğe geri dönmüştür. diğer taraftan Yılmaz ve Fekeli Yamanlar’ı indirmek için yollarına devam etmektedir.

Yılmaz2ın hem fabrika için yaptıkları hem de çalışanlara karşı tavırları tüm Çukurova’da duyulmuş ve Yılmaz’ın ünü giderek yayılmıştır. Yılmaz çevresindekiler tarafından sevilen ve saygı duyulan bir iş adamı haline gelmiştir. Fekelinin kendisini Hünkar hanıma göstermesi ile Yılmaz’ın arkasındaki isim de belli olmuştur.

Artık Hünkar da Demir’de Yılmaz’ın arkasında kimin olduğunu bilmektedir. Bu sefer Demir ve Cengevar bir plan yaparlar. Bir pavyonda kavga etmiş ve araları bozulmuş numarası yaparak Yılmaz’ın atacağı adımı kollarlara. Ve tahmin ettikleri gibi Yılmaz ve Fekeli, Demir ve Cengaverin kavga edip aralarının bozulduğunu düşünürler. Hemen Cengaver’e karşı bir adım atıp onu kendi taraflarına almaya çalışırlar.

Cengaver ise kendisini ağırdan satar ve sen değil patronun gelsin der. Yılmaz ve Fekeli, Cengaver ile buluşmak için yola çıkarlar. Ancak gittikleri yerde saatli bomba vardır. Bu Fekeli ve Yılmaz’ın sonu mu olacaktır? Fekeli ölecek mi yoksa Yılmaz mı ölecek? Hemen söyleyelim, ölen kimse olmayacak.

Yılmaz ve Fekeli tuzağa geldikleri son anda anlayacaklar ve binayı terk edecekler. Sonrasında ise Demir ve Cengaverin ne kadar tehlikeli olduklarının farkına varacaklar. Bundan sonraki adımlarını daha dikkatli atmaya çalışacaklar. Bu da savaşın daha çetin ve heyecanlı geçeceğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 13 Aralık 14. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 13 Aralık özeti Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL