Bir Zamanlar Çukurova 14 Mart 24. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 14 Mart 24. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukurova yer yerinden oynuyor. Yılmaz ve Züleyha arasındaki ilişki yavaş yavaş tüm Çukurova’da duyulmaya başladı. Çukurovada’ki sır perdeleri dağılıyor! Olayların fitili ateşleyen gizli bir mektup tüm dengeleri değiştirdi. Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Fragmanında şok detaylar var.

Demir atma töreninde Züleyha hakkında duyduklarıyla öfke nöbetine sürüklenen Demir, can dostu Cengaver’e kafa atmış ve ortalığı karıştırmıştır. Şoka uğrayan Cengaver ise bunun bedelini karısına ödetmiştir. İki can yoldaş arasındaki güven bağı yara almıştır.

İki sevdayı birden kalbine sığdırmaya çalışan Yılmaz, Çukurova’yı dedikodu kazanına çeviren olaylardan sonra bir adım atmaya karar verir. Ancak Müjgan’ı arayan Yılmaz bir türlü bunu başaramaz. Olayların, duyduklarının ve Yılmaz’a duyduğu aşkın ağırlığında ezilen Müjgan Doktor valinizi toparlayıp Çukurova’yı terk etmek için yola çıkmıştır. Her yerde Müjgan’ı arayan Yılmaz’ın duydukları onu çileden çıkarır.

Hünkar tüm bu olanlardan sonra artık daha tedbirli olması gerektiğini bilmiş ve gözünü karartmıştır. Oğlu Demir ve Yaman ailesi adının üstüne leke sürdürmemek için elinden geleni ardında koymayan Hünkar Yaman, Züleyha’yı oğlu Adnan’dan koparacak kadar gaddarlaşmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 14 Mart 24. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 14 mart perşembe fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL