Bir Zamanlar Çukurova 16 Nisan Perşembe Neden Yok? Sezon Finali mi Yaptı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 16 Nisan Perşembe Neden Yok? Sezon Finali mi yaptı? Atv ekranlarının reytingleri üst sıralarda olan izleyicinin severek izlediği dizisi Bir Zamanlar Çukurova 9 Nisan Perşembe heycan dolu bölümlerinden biriyle daha ekranlara geldi.

Yayınlanan son bölümde neler yaşanmıştı peki? Behice amacına ulaşamamıştı. Züleyha Behice onu zehirleyemeden uyanmış, Behice kimse görmeden kaçmıştı. Züleyha her ne kadar Behice beni zehirlemek için geldi dese de kimse ona inanmamıştı. Aldığı ilaçlar yüzünden halüsinasyon gördüğünü düşünmüşlerdi.

Yılmazla Müjgan’ın arası gerginliğini korurken, Behice’nin Müjgan’ı yönlendirmeye çalışması, Müjgan’la arasını iyice açacaktı. Behice haince bir plan yapar ve sanki Züleyha yazmış gibi bir mektup yazarak, Müjgan’ı Yılmaz’a Adnan’ın çocukları olduğunu ve birlikte kaçmak istediğine dair mektubu Züleyha’nın yazdığına inandırır.

Aşktan gözü kör olan, Yılmaz’ı kaybetmekten korkan Müjgan halasının dolduruşlarıyla Züleyha’yı tuzağa düşürür. Yılmaz kendisini çağırdı sanıp ıssız bir yere gittiğinde elinde silahla Müjgan’ı karşısında bulan Züleyha’ya ne olacağı ise merak konusudur. Heyecan dolu Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Neden yeni bölüm yayımlanmadı? Erken final mi yaptı 16 Nisan perşembe neden yok?

Bir Zamanlar Çukurova 16 Nisan Perşembe Neden Yok?

Korona virüsü salgını sebebiyle birçok dizinin yeni bölüm yayınlarına ara vermesine rağmen, Bir Zamanlar Çukurova 9 Nisan Perşembe akşamına kadar stok bölümleriyle ekrana gelmeye devam etti. Yeni bölüm ise bu hafta yok.

Bunun sebebi dizi yapımcılarının stokta hazır bölümlerini tutmak istemesi. Eylül’de sezon finali yapacak dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği ve kaç bölüm yayınlandıktan sonra sezon finali yapacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı-Güncellenecektir

Etiketler: 16 nisan Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok Bir zamanlar çukurova 16 nisan yeni bolum yok mu Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL