Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular (2019-2020)

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular (2019-2020)

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova Mayıs ayında sezon finali yapmaya hazırlanırken dizinin yeni sezonda ekranlara gelecek olan yeni oyuncuları merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon yeni gelen ve çıkan oyuncuların tam listesi sizler için yazımızda toparladık.

Tims&B yapım imzalı Bir Zamanlar Çukurova Faruk Teber’in yönetmenliğinde ve Yıldız Tunç’un senaryo yazarlığında seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizi Mayıs ayında 3 aylık bir tatile girdi. Dizi son dakika değişikliği olmaz ise Eylül ayının 2. Haftasında yeni sezona, 2. Sezona, başlayacak.

Yeni sezonda elbette yeni oyuncular ve yeni hikayeler ile ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova, yeni karakterleri ile de diziyi daha renkli ve heyecanlı hale getirecek. Peki Yeni sezonda hangi isimler Bir Zamanlar Çukurova’da yer alacak.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon (2019-2020) Yeni Gelen Oyuncular

1.sezonun sonunda diziye giriş yapan Hünkar’ın yeğeni Ercüment karakterini canlandıran oyuncu Rüzgar Aksoy’un yeni sezonda da ekranlarda olacağı bilgisi geldi. Yeni sezonun ilk oyuncusu Rüzgar Aksoy haberini bu şekilde vermiş olalım.

Bir diğer karakter ise Şermin’in Fransa’daki kızı Betül, yeni sezonda diziye dahil olacak. Betül karakterini kimin canlandıracağı ise şuan için gizliliğini koruyor. İsim belli olur olmaz buradan paylaşılacaktır. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda giren ve çıkan tüm oyuncular liste halinde bu yazımızda yer alacak. Konunun takipçisiyiz, bizi takipte kalın.

Diziye 2019-2020 sezonunda 2 sezonda yeni giren bir diğer oyuncu ise Esra Dermancıoğlu’dur. Esra Dermancıoğlu, Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunda Hala karakterini canlandıracan. Bir Zamanlar Çukurova Hala kimdir, daha detaylı bilgiler için BURADAKi haberimizi okuyabilirsiniz.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Gelen (2019-2020) Bir Zamanlar Çukurova Çıkan Oyuncular (2019-2020) Bir Zamanlar Çukurova yeni gelen oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL