Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı (28 Şubat Perşembe)

Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı (28 Şubat Perşembe)

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Konakta ve Çukurova’da işler iyice karışır. Aşk ve nefret ilişkisi dizide karmaşaya dönüşüyor. Bir Zamanlar Çukurova 28 Şubat 22. Bölüm fragmanı ve özeti, neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 21 Şubatta yayınlanan 21. Bölümünde neler yaşandı kısaca hatırlayalım;

Hünkar, oğlu için her şeyi yapan ona kol kanat geren ve tüm desteğini ondan esirgemeyen birisidir. Ancak Demir’in yaptıklarından ve kendisine söylediği yalandan sonra ona içten içe kızar ve bu kızgınlığını da ona belli eder. Demir ise annesinin bu tepkisi karşısında konaktan ayrılma kararı alır.

Demir, doğduğu, büyüdüğü, sadece yurt dışı eğitimi için ayrıldığı ondan başka bu yaşa kadar hiç ayrılmadığı konaktan yıllar sonra Züleyha, oğlu Adnan ve mürebbiye Nimet ile birlikte ayrılır. Sonunda Hünkar’dan kurtulduğunu düşünen Züleyha, bu fırsatı değerlendirir ve ipleri eline alır. Diğer taraftan Gaffur’da konaktaki bu radikal değişimi kendi yararına kullanmak için harekete geçmiştir.

Müjgan ve Yılmaz arasındaki aşk bir yerde tıkanır. Müjgan gönülden saf duygularla sevdiği, aşık olduğu Yılmaz’ın zalim yanına şahit olur. Yılmaz ise kendisindeki bu değişme karşısında karmaşık duygularla uğraşırken Müjgan’a bir yüzük alır. Yılmaz’ın kötü yanını da gören Müjgan yüzüğü kabul edecek mi?

Hünkar, boş kalan konakta, hem şirketteki hem de çiftlikteki işleri idare etmeye koyulunca ortaya bir de Haminne krizi çıkmıştır!

Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 28 Şubat Perşembe fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL