Bir Zamanlar Çukurova 22 Kasım Özeti İpuçları 11.Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 22 Kasım Özeti İpuçları 11.Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir zamanlar Çukurova dizisi 15 Kasım Perşembe akşamı yine heyecan dolu bölümüyle izleyici karşısına geçti. Dizi biter bitmez Bir Zamanlar Çukurova müptelası olan izleyiciler 22 Kasım neler olacağını merak etti. Bir Zamanlar Çukurova 22 Kasım özet fragman ve ipuçları. Bir zamanlar Çukurova 11. bölümde neler olacak Bir Zamanlar Çukurova 11.bölüm fragmanı için günceldiziprogram.com adresini sık sık güncelleyerek takip edebilirsiniz.

Vahide perçin Murat Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Bülent Polat, Turgay Aydın,  Hilal altınbilek, Selin Yeninci’nin sunumuyla ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 10.bölümü geride bıraktı. Yine heyecan dolu bölüm Demir’e, Züleyha’ya, Yılmaz’a sıkıntılı dakikalar yaşattı. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi 11.bölümde neler olacak 22 Kasım 11.bölüm özet, fragman ve ipuçları hakkındaki bilgiler neler?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi iki gencin evlenme hazırlığı yaparken başına gelen cinayet, hapishane, zulüm, açlık, sefalet gibi olaylari konu edindi. Şimdi son bölümü tekrar bir gözden geçirecek hatırlayacak olursak; Demir bir numaralı düşmanı Yılmaz’ı hayatından çıkarmak için elinden geleni yapacak her türlü sıkıntıya göğüs gerecektir. Yılmaz ise Demir’e karşı intikam duygusuyla yanıp tutuşacaktır.

Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu bolumde de her sahnesiyle izleyicinin ilgi odağı olmayı başardı. Özellike Fekrli ve Yilmaz arasında gecen uhuletli ve suhuletli sahneler, Fekeli’nin Yılmaz’ı oğlum diye bağrına basması görülmeye değerdi.

Züleyha Yılmaz’ın yaşadığını öğrendikten sonra deliye döner. Mutlaka Yılmaz’la görüşmem gerekiyor diyerek bağırıp çağırıp kendini arabadan aşağı attı. Herşeyi göze alarak Demir’e ben Yılmaz’ın karısıyım diyerek rest çekti. Taa ki doktor beyle görüşene kadar. Doktor Züleyhayi pansuman ederken Züleyha’ya öğütler de verdi. Sakin bir delilik yapma bunların acınası yok senide çocuğunu da öldürürler dedi. Bu söz üzerine Züleyha’ya kafasında deli planlar.

 

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 22 kasım özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL