Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölüm Fragmanı, Özeti 4 Nisan Neler Olacak?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da 4 Nisan neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölüm Fragmanı. Bir zamanlar Çukurova 27 bölüm özeti ve fragmanı için haberimizin devamını okuyabilirsiniz. Bir zamanlar Çukurova 27. bölümde diziye yeni giren karakterler, yeni yeni dostluklar, yeni heyecan hepsi bir arada.

Çukurova’da beklenmeyen misafirler yeni defterlelerin sayfalarını aralayacak. Bu arada umulmadık yaklaşımlarda fırtınanın yönünü değiştirecek. Bu bölümde çekilen silahlar çalınan kapılar izleyicinin dikkatini çekmek ile kalmayacak aynı zamanda büyük heyecanlar uyandıracak.

Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder diyen vekili Müjgan ve Züleyha’nın ölümle burun buruna gelmesini hazmedemez ve kazanın nasıl olduğunu araştırmaya koyulur. Asıl amacın Yılmaz olduğunu düşünerek arabayı kimin bozduğunu bulmaya çalışır.

Cengaver ise borçları yüzünden gırtlağa kadar dolmuş taşımaktadır. Bir yanda kendisi Diğer yanda karısı büyük sıkıntı içindedir. Bu zamana kadar en yakın dostu zannettiği Demir yaman’dan artakalan gırtlağa kadar çıkan burçlar onu Yılmaz ile tokalaşmaya iter.

Gaffur ise Seher ile bir yandan yakınlaşırken Diğer yandan da saniyede ne kadar korksa da gözünden kaçamaz. Aslında gaffur’un kendisi için aldığı küpeleri saniyenin kulağında görünce Seher Yeni planlar yapar.

Çukurova’da yeni bir sima belirir. Bir zamanlar Çukurova Diziye yeni giren karakterlerden olan bu oyuncu şehir kulübünde hünkarın gözünden kaçmayacak tır. Peki bu kadın kim ve şehir kulübünde ne işi var hünkarın aklında soru işaretleri oluşturur.

Züleyha ise kazadan sonra hastanede tek başına iken elini tutan Demir olunca yavaş yavaş demire yakınlaşır. Demirin züleyha’yı kazanmasına ramak kalmıştır. Fakat her şey bir anda tersine çevrilir Demit tam da züleyha’yı kazandığını düşünürken Züleyha yine Demire öfke kusmaya devam eder. Ve artık Adnan bebek ve Züleyha yoktur. Peki bu eksiklik ne zaman tamamlanacaktır.

Bu arada Müjgan da artık aşklarını 1 basamak daha yukarı taşıyarak yılmaz’la yüzükleri takmaya karar verir. Yılmaz aşkını müjgan’a kanıtlamış ve artık müjgan’ın yüzüğü takmaması için bir sebep kalmamıştır. her şey yoluna girdiğini düşünen Müjgan ve Yılmaz kapının çalmasıyla Züleyha’nın belirmesi ile şok olurlar.

Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölüm Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL