Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Fragmanı ve 11 Nisan Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Fragmanı ve 11 Nisan Özeti

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da sular bir türlü durulmuyor. Yılmaz ve Demir her geçen gün daha da tehlikeli bir şekilde yakınlaşıyorlar. Bir Zamanlar Çukurova 11 Nisan 28. Bölüm fragmanı ve özeti sizler için yazımızın devamında.

İzleyiciler sabırsızlıkla 11 Nisan Perşembe 28. Bölüm fragmanını beklerken dizinin özeti de en az dizi kadar kıymetli bir hal aldı. Züleyha’nın tavrı Çukurova’da tüm dengeleri değiştirdi. Hünkar ve Fekeli tansiyonu düşürmeye çalışsa da işler çığırından çıkma noktasına geldi. Hemen hatırlayalım dizide neler yaşandı.

Demir’in gerçek yüzü ortaya çıktıkça hem Züleyha hem de Hünkar Hanım ona karşı tavır almaya başlıyor. Züleyha’nın Demir’in Yılmaz’ı öldürmeye çalıştığını öğrendiğinde büyük bir adım attı. Oğlu Adnan’ı da alarak Yılmaz’ın yanına gitti. Tabi Yılmaz bu gelişe hiçte hazırlıklı değildi. O sıralarda Yılmaz ve Müjgan nikah törenlerini yapmışlardı.

Kapıyı açan yılmaz şok yaşadı. Züleyha’nın bu gelişi Yılmaz ve Müjgan’ın heveslerini kursaklarında bırakacak nitelikteydi. Demir Züleyha’nın yokluğunu hissetmiş ve hemen soluğu Yılmaz’ın evinde almıştır. Yılmaz ve Demir yine karşı karşıyadır ve her karşılaşma bir öncekinden daha tehlikeli bir hal almaktadır.

Özellikle Hünkar’ın uzun zamandır ince ince işlediği planlar suya mı düşme noktasına gelmiştir. Hünkar oğlu Demir’in gerçek yüzü ile karşı karşıya kalmaktadır. “Şimdi kibrimin cezasını ödüyorum. İnsan insanın kaderini yazamıyormuş” diyen Hünkar pişmanlık yaşamaktadır. İşler her karıştığında masaya oturan Fekeli ve Hünkar, Çukurova’da biraz olsun huzur getirmeye çalışmaktadırlar. Her olaya şüpheyle yaklaşan Hünkar, oğluna duyduğu güvenini yitirmeye başlamıştır.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Hekimoğlu Kimdir? Yılmaz ve Müjgan Aşkı!!!

Çatışmayı yakından takip eden Gaffur, bu sefer de ortalığı karıştıracaktır. Artık kin ve intikam duygusunun esiri olan Demir’in yeni planları daha da tehlikeli bir hal alacaktır. Yılmaz’ın hayatı Demir’in silahından çıkacak kurşuna bağlıyken Züleyha’nın tek bir sözü ile ortam yumuşamıştır.

Bugüne kadar başına gelen her şeye katlanma gücünü, oğlu Adnan’dan alan Züleyha şimdi daha büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Adnan’ı bir daha hiç göremeyeceğini düşünmek Züleyha’ya neler yaptıracak? Züleyha Adnan’dan uzak kalmanın acısına daha fazla dayanamacaktır.

Yılmaz’a bir mektup yazar ve herşeyi anlatır. Kendisi ise odasının kapısını kitler ve bileklerini jiletle keser. Mektup Yılmaz yerine Fekeli’ye ulaşır. Fekeli hemen Hünkar hanıma haber verir. Hünkar, Züleyhanın odasının kapısını kırdırır ve Züleyha’yı hemen hastaneye ulaştırırlar. Züleyha iyileşir, hayattadır ancak yıkılmıştır.

Fekeli ise herşeyi öğrenmiştir. Yılmaz’a bir şey demez. En azından şimdilik sesini çıkarmaz. Ancak Hünkar hanıma hesap sormak ister.

Bir Zamanlar Çukurova 28. bölüm Fragmanı

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 11 nisan frgmanı Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL