Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Fragmanı, 18 Nisan Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Fragmanı, 18 Nisan Özeti

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yine heyecan dolu gelişmeler bitmek bilmiyor. Züleyha akıl hastanesinde Demir ise parmaklıklar ardındadır. Bir Zamanlar Çukurova 18 nisan 29. Bölüm fragmanı yine heyecanla bekleniyor.

Züleyna’nın akıl hastanesine girdiği ve Demir’in ise parmaklıklar ardına atıldığı Bir Zamanlar Çukurova’nın 27. Bölümünde izleyiciler ekranlara kilitlendi. Peki sevilen dizinin son bölümünde nelşer yaşandı kısaca hatırlayalım.

Hünkar’ın ölümden döndürdüğü Züleyha’yı artık daha zor günler beklemektedir. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemez, yaşadığı her saniye onu mahvetmektedir. Hünkar’ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha için zor günler başlamıştır.

Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak olmuşlardır. Yamanlar’ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine daha da yaklaşmıştır. Seher ve Gaffur yakınlaşması giderek daha da tehlikeli bir hal almaktadır.

Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında Jandarma’yı görünce neye uğradığını şaşırmıştır. Hakkında Fekeli’nin evini basıp Yılmaz’ı vurduğuna dair şikayet olan Demir parmaklıklar ardına geçer. Herkes Demir’i Jandarma’ya kimin şikayet ettiğini merak ederken Fekeli ve Yılmaz da bu ismin peşindedir…

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Hünkar’ın Yeğeni Ercüment Kimdir? Karakter Analizi, Gerçek Adı?

Elim bir kazayı daha atlatarak tekrar hayata dönen Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan’ı aramaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Fragmanı

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 18 Nisan Özeti Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Fragmanı Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL