Bir Zamanlar Çukurova 6 Aralık Neler Olacak Özet? 13.Bölüm Fragman ve İpuçları

Bir Zamanlar Çukurova 6 Aralık Neler Olacak Özet? 13.Bölüm Fragman ve İpuçları

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Kumandaların ATV ekranlarını bulduğu Perşembe akşamı yine bir zamanlar Çukurova reytinglerde ilk sırayı kimseye kaptırmadı. Bir zamanlar Çukurova yi 29 Kasım Perşembe akşamı izleyenler dizi biter bitmez bir zamanlar Çukurova 6 Aralık neler olacak 6 Aralık özet fragman ve ipuçları 13 bölümde bir zamanlar Çukurova da neler yaşanacak diye merak etti.

Bir zamanlar Çukurova da bu hafta Demir’ın mutsuz hallerine şahit olduk. Demir bey bir taraftan arazisini büyütmeyi ve çukurovaya ilk sanayi getiren kişi olmayı hedeflerken diger taraftan yılmaz’ım bu işi çoktan yaptığını sanayi makinalarına araziye çıkardığını hatta kumas yapacağını duyunca sinirinden elindeki bardakla elini kesti. Yılmaz ise tam da yapmak istediğini başarıyla gerçekleştirmisti.

Züleyha ise hüngür foşurt ağlayarak bu bölümün yarısından çoğunu geçirdi. Demir artık ona güvenmiyordu. Çocuğunu başka bir ailenin yanına götürerek züleyha’ya acı çektirdi. Züleyha ise altınları paraları ve silahı alıp çocuğu ile birlikte İstanbul’a kaçma niyetiyle yola çıkmışken demire yakalanması hiç de hoş olmadı. Demirin güvenini sarsması artık acıma duygusunu da ondan almıştı.

Gaffur Demir Bey’i düşünüp daha fazla canı sıkılmasın diye Hu’larin Yılmaz’ın arazisine gittiğini söylemedi. Pazara gidip tekrar huuların yerine adam aldı. amacı sadece demirbeyini düşünmek ve onu daha fazla üzmemekti. Aslında gaffurdan beklenmeyecek bir düşünce. Demir bey ise bunu başkasından duyunca gidip Gaffura çıkıştı. Hatta gaffur’un karısını ve kardeşini alarak evi terk etmesini söyledi. Fakat gaffur yeni bir bebeklerinin olacağını söyleyince yine yamanların evinde kalmaya devam etti. Gaffur bu sıkıntılı gününde karısının hamile olması ve çocuğunun olacagi düşüncesi mutlu etmeye yetti.

Bu arada etrafa yayılan Dr Sebahattin ve Gülten arasında geçenler yanlış anlaşılmaları vesile olup gaffur’un kulağına gidince Gaffur kardeşini kendinden yaşça çok daha büyük biriyle evlendirmeye karar verdi. 4 çocuklu kendinden yaşça büyük kişiyle evlendirileceğini duyan Gülten ise gözyaşlarına boğuldu. Eve bir mektup bırakarak intihar etmeye ve bu hayattan ebediyen gitmeye karar verdi.

Kendini asmaya karar veren gülten, son anda Yılmaz sayesinde kurtulmuş ölümden dönmüştür. Yılmaz gaffuru’da bir güzel benzetmiş ve Gülten artık yanına almıştır. Gaffur ise bunu hiçbir şekilde kimseye duyurmayacak gülten’in Yılmaz’ın yanına gittiğini kimseye söylemeyecekti. Herkese gülten’i köye gönderdiğini söyleyecektir. Evet Gülten ise artık Yılmaz’ın himayesinde Fekelinin evindedir.

Bir zamanlar Çukurova 13 bölümden once Demir ve Zuleyha arasindaaolsnlara bir goz atalim. Demir Züleyha’ya bir ders vermek için oğlu Adnan’ı ondan alarak başka bir ailenin yanına götürür. Züleyha ise yemez içmez oğlu için günler boyu ağlar. Artık buna bir çözüm getirmek züleyha’yı eve bağlamak için Demir yeni bir plan yapar. Züleyha’ya Yılmaz’ı arattırır ve görüşme talep etmesini ister. Yılmaz da buna dünden hazırdır. Demir züleyha’yı kendi elleri ile güzel kıyafetler giydirir güzelce makyaj yaptırır takılarını taktırır ve Yılmaz’ın karşısına bu şekilde çıkmasını ister.

Züleyha eli mahkum bütün istediklerini yapmak zorundadır çünkü Adnan Demir’in elindedir.Adnan başka birinin elindeyken Züleyha Demir’in istediğinden bir nebze olsun dışarı çıkmayacak tır. Söyledikleri ile Yılmaz’ı inandırıp oğluna kavuşma düşüncesiyle Züleyha Yılmaz’ın yanına gitmiştir.

Evet yıllar sonra Yılmaz ve Züleyha karşı karşıya gelir. Yılmaz ve Züleyha hala birbirlerine deli gibi aşıkken sırf Adnan bebek için Züleyha tam tersi davranacaktır. Peki bu duruma Yılmaz nasıl karşılık verecek? Yılmaz züleyha’nın söyleyecekleri karşısında çukurova’yı terk edecek mi? Yılmaz Hünkar hanımın da isteği doğrultusunda züleyha’nın söyledikleri karşısında bırakıp gidecek mi hepsi ve çok daha fazlası fragmanı yayınlandığında sizlerle olacak. Bir zamanlar Çukurova 13 bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir. Zamanlar Çukurova özeti de haberimizde olacaktır.

 

Etiketler: Bir zamanlar Çukurova 13 bölüm fragmanı Bir zamanlar Çukurova 13 bölüm özet Bir zamanlar Çukurova 13 bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL