Bir Zamanlar Çukurova 7 Şubat 19. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 7 Şubat 19. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da 31 Ocak Perşembe günü ilginç detaylar ekranlara geldi. Demir, yine hırsına yenildi ve Yılmaz’ın pamuklarını ısladı. 100 tonluk pamuktan yaklaşık 5 ton anca kaldı. Yılmaz bu büyük zararı akılcı bir yöntemle karşıladı. Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm Fragmanı ve özeti yazımızın devamında.

Yılmaz ve Fekeli akılcı bir adımla zararlarını büyük bir karla kapattılar. Fekeli İstanbul’a giderek tekstil devi ile bir anlaşma yaptı. 1 haftalık süre karşılığında 100 tonluk pamuğu depoya yıkacağını söyledi. Bunun karşılında da Çukurovanın en iyi arazisinden teksiktil fabrikası için ortaklık teklif etti.

Bu haberle Yılmaz çok sevindi ve Demir’e iyi bir gol attılar. Demir ise Züleyha ile dağ evine giderken heyelan sonucu toprak altında kalır. Yaptıklarının karşılığını ağır bir şekilde öder. Neyseki ucuz kurtulur ve yeniden ayağa kalkar. Züleyha her şeyi Yılmaz’a bir mektupla anlatmak istemiştir ancak Demir’in kaza anında Adnan’ı koruması onda minnet duygusu uyandırır.

Doktora verdiği mektubu hemen geri alır. Yılmaz ise Demir ve Züleyha’yı hastanede görmüş ve çok kötü olmuştur. Züleyha’nın kendisini unuttuğunu düşünür. Doktor Müjgan ile bir şeyler olacağını düşünmektedir. Züleyha ile görüşür ve artık benim için bittin der.

Yılmaz kendince Züleyha defterini kapatmıştır. Artık kendisi için yepyeni bir sayfa açması gerektiğini düşünür. Müjgan ile buluşur ve onunla birlikte olmak için girişimde bulunur. Ancak Yılmaz’ın içi rahat değildir. diğer taraftan Sebahattin’in kızı Betül’ün parası kesilmiştir. Şermin ise bir hışımla hastaneye gider ve Sebahattin’e hesap sorar.

Yılmaz Müjgan ile yeniden buluşur. Aralarında bir şeylerin olduğunu söyleyen Yılmaz madem aramızda birşeyler var sana anlatmam gerekir der ve başından geçenleri anlatır. Bundan sonra eğer beni görmek istemezsen kabul ederim der. Ancak anlattıkları Müjgan tarafından hoş karşılanır. Yılmaz’ı dürüstülüğünden dolayı daha bir ayrı sever.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova 19. bölüm fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 7 Şubat fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL