Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Hekimoğlu Kimdir? Yılmaz ve Ala Aşkı!!!

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Hekimoğlu Kimdir? Yılmaz ve Ala Aşkı!!!

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘ya yeni bir karakter giriş yapıyor. Yılmaz’a aşık olacak olan Ala karakteri dizinin önümüzdeki bölümlerinde evlerimize konuk olacak. Peki Ala kimdir, hangi oyuncu canlandıracak?

Ala karakteri dizinin önümüzdeki bölümlerinde diziye giriş yapacak ve Yılmaz’a aşık olacak. Şehirde sevilen ve güzelliği ile nam salmış olan Ala karakteri, Züleyha’nın karşısında rakip olarak yer alacak. Yılmaz ise Züleyha’dan intikam almak için Ala ile yakınlaşacak.

Ala karakteri aynı zamanda Fekeli’nin de yakın bir isim olacak. Fekeli’nin de araya girmesi ile ilerleyen bölümlerde Yılmaz ile Ala arasında bir nişan tertiplenecek. Bu olaylar silsilesi elbette hemen olmayacak. Senaryo gereği ilerleyen bölümlerde olay örgüsü sırası ile ekranlara gelecek. Ala aynı zamanda Fekeli’nin yiğeni olarak karşımıza çıkacak. Yılmaz ve Ala aynı evi paylaşacaklarını bu birliktelikten Ala gönlünü Yılmaz’a kaptırarak. Peki Ala karakterini kim canlandıracak? Ala kimdir, gerçek adı ne?

Bir Zamanlar Çukurova Ala Kimdir? Ala Hekimoğlu Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Ala karakterini canlandıracak oyuncu Melike İpek Yalova’dır. Muhteşem Yüzyıl isimli diziden tanıdğımız oyuncu Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ala Hekimoğlu karakterini canlandıracak. Ala ile Yılmaz arasında bir aşk alevlenecek. Bu aşk dizideki dengeleri de değiştirecek. Melike İpek Yalova’yı yakından tanıyalım.

1984 yılının 29 nisan’ında Ankara’da doğmuştur. 156 cm  boyunda olan güzel oyuncu Yüksel ve Ayşen Yalova’nın kızlarıdır. Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan oyuncu daha sonra Roma La Sapienza’da Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi okumuştur. Oyunculukla tanışması ise hayli ilginç olmuş.

Melike İpek’i Nermin Eroğlu keşfetmiş. Melike arkadaşları ile bir balıkçıya gitmişler. Bakılçıda Nermin Eroğlu, güzel oyuncunun yanına yaklaşmış be “sizin için bir rol düşündük, yarın yanıma gelir misiniz” demiş. Daha önceden de tanıdığı Nermin Eroğlu’nun yanına giden oyuncu deneme çekimlerinden sonra kabul edilmiş ve oyunculuğa adım atmış.

Melike İpek Yalova daha önce Muhteşem Yüzyıli, İnsanlık Suçu, Karadayı gibi dizilerde rol aldı. Sinema olarak Can Feda dizisinde ekranlara gelen güzel oyuncu kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz. Sizler yeni oyuncuyu nasıl buldunuz? Sizce Yılmaz’a aşık olması iyi bir seçim mi?

Tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanı İzle

 

Etiketler: bir zamanlar Çukurova Ala kim bir zamanlar çukurova müjgan hekimoğlu kimdir doktor Ala kimdir Yılmaz'a aşık doktor Ala kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL