Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Geçmişte Kimi Öldürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Geçmişte Kimi Öldürdü?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Yeminimi bozdum derken Behice neyi kastetti? Geçmişte Behice kimi Zehirledi? Eşini Behice mi öldürdü? Züleyha’yı zehirlemek isteyen Behice başarılı olabilecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Geçmişte Kimi Öldürdü?

Atv kanalında yayınlanan ve perşembe akşamlarına damga vuran sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova yine nefes kesen heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. İstanbul’da yeni bir hayat kurmak için eşi ve eşinin halası Behice ile yola çıkan Yılmaz, manevi babası Ali Rahmet Fekeli’nin silahlı saldırıya uğramasıyla Çukurova’ya geri döndüler.

Geçen bölümde savcı Jülide’nin rüşvet aldığını idea eden isimsiz ihbar mektubu sebebiyle açığa alınmıştı. Nişanlısı Başhekim Sabahattin bu iftirayı eski eşi Şermin’in attığından emindir ve bunu açığa çıkarmak için elinden geleni yapmaktadır. Ve artik isin sonuna gelmiş Jülide’nin kapısını açan çilingire ulaşmıştır.

Çilingirin her şeyi itiraf sözleriyle, Jülide’nin evine girip rüşvet ile aldığı idea edilen paraları Şermin’in bıraktığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Şermin savcının kendisinden şikayetçi olmaması ve yaptıklarının kızı Betül’e anlatılmaması şartıyla, savcıya attığı iftirayı itiraf etmek zorunda kaldı. Savcı Jülide böylelikle üstüne atılan iftiradan kurtulup görevine geri döndü.

Bu arada Züleyha cezaevinde zehirlendi ve koğuşta tek zehirlenenin Züleyha olması, herkesin özellikle Yılmaz’ın Züleyha’yı Demir’in zehirlettirdiğini düşünmesine sebep oldu. Yılmaz elinde silah Demir’e hesap sormaya gidecekken babası gibi sevdiği Fekeli önüne geçti ve büyük bir kavgaya engel oldu.

Behice’nin Kirli Geçmişi Açığa Çıkıyor!

Bu arada durumu ağır olan ve hastanede çaresizce yatan Züleyha’yı ise yeni bir kötülük bekliyordu. Doktor Müjgan’ın halası Behice gizlice doktor kılığında hastaneye gelerek Züleyha’yı zehirlemek için jandarmayı atlatıp hasta odasına girdi. Elinde zehir dolu enjektörle Züleyha’nın başında söylediği “yeminimi bozdum” sözü ise izleyiciye heyecanlı bir bölüm sonuna yaşatırdı. Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Geçmişte Kimi Öldürdü?

Peki Behice daha önce kimi zehirledi? Ya da kimin ölümüne sebep oldu sorularını akla getirdi. Acaba dul olduğu ve daha önceki bölümlerde kendi anlatımıyla kötü bir evlilik geçirdiği bilinen Behice eşini zehirlemiş olabilir mi?

Önümüzdeki bölümlerde Behice’nin böyle bir sırrının ortaya çıkması olasıdır. Sizce Bir Zamanlar Çukurova Behice Katil mi? Geçmişte Kimi Öldürdü?  Behice kimin katili? Heyecanlı bekleyişe sizse düşüncelerinizle dahil olmak isterseniz yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Bir zamanlar cukurova behice katil mi Bir zamanlar cukurova behice zulayha yi oldurdu mu Bir zamanlar cukurova kimi öldürdü Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL