Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir, Müjgan’ın Halası?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir, Müjgan’ın Halası?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Kim Kimdir

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘da yeni karakterler ara ara ekranlara geliyor. Bunlardan birisi de Behice karakteri. Müjgan’ın halası olan Behice, performansı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir, nasıl bir karakter, hangi dizilerde oynadı?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir, Müjgan’ın Halası?

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kim? Behice, içten pazarlıklı, ustalıkla yalan söyleyebilen ve karşısındaki insanı tanıyan ve ona göre hemen şekil değiştirebilen bir karakterdir. Parayı çok sevmektedir. Fekeliye kancayı atmaya çalışmaktadır. Diğer yandan da hem Yamanları hem de Şermin’i trollemekte, birbirlerine düşürmektedir. Şermin’in hala asıl amacı belli değildir. Şermin karakteri yavaş yavaş gerçek yüzünü ortaya çıkaracaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Behice Kim?

Şermin İstanbul’da yaşamaktadır. Zengin, lüks ve şatafatlı bir yaşam sürmektedir. Ancak para kazanmak yerine para harcamayı tercih ettiği için abisi ile pek geçinememiştir. Bir Zamanlar Çukurova Behice Kim? Abisi ile tartışmalar sonrasında daha fazla duramaz ve Adana’ya yiğeni Müjgan’ın yanına gider. Ortalığı biraz kolaçan ettikten sonra aslında büyük olayların ortasına düştüğünü anlar. O anda Behice kendince bir plan yapar. Kendini sağlama almak için bir yandan Fekeli’ye yakınlaşırken diğer yandan Şermin’e yanaşarak Demirlerin kuyusunu kazmaktadır. Peki Şermin karaterini canlandıran oyuncu kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Esra Değirmencioğlu (Behice) Kim?

Şermin karakterini canlandıran oyuncu Esra Dermancıoğlu’dur. Esra Dermancıoğlu 1968 İstanbul doğumludur. Dizi ve sinema oyuncu olan Dermancıoğlu, eğitimini Pierre Loti lisesinde ve Franklin College İsviçre’de okumuştur. Ayrıca Şahika Tekand’ın Stüdyosunda ve Derya Alabora Konservatuarında eğitimler almıştır. Aldığı eğitimler sonrasında seköre adım atmıştır.

İlk Dizisi tecrübesini Avrupa Yakası isimli dizide konuk oyuncu olarak yaşamıştır. 2010 yılında Moral Bozukluğu ve 31 isimli filmlerde rol almıştır. Asıl çıkışı ise Fatmagül’ün Suç’u ne isimli dizide oynadığı Mukaddes rolü ile olmuştur. Akabinde Kadın İşi: Banka Soygunu isimli filmde Dürdane karakterini canlandırmıştır. Oyuncu olmasını istemeyen eşinden boşanmış ve ondan olan bir kızı vardır.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Müjgan (Melike İpek Yalova) Diziden Neden Ayrıldı, Hangi Dizide Oynayacak?

Esra Dermancıoğlu’nun oynadığı dizi ve sinema filmleri şunlardır; Sen Harikasın, Avrupa Yakası, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Küçük Hesaplar, Galip Derviş, Doksanlar, Sil Baştan, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Kırgın Çiçekler… Sinema filmler ise; Ayla (film), 2017, Kadın İşi: Banka Soygunu, 2014, Moral Bozukluğu ve 31, 2010, Merdiven Baba, 2015,

 

Etiketler: bir zamanlar çukurova behice kim Bir Zamanlar Çukurova müjgan'ın halası bir zamanlar çukurova oyuncu kadrosu Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL