Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim Olacak? Hangi Oyuncu?

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim Olacak? Hangi Oyuncu?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Kim Kimdir

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncu kadrosu hikayesi ve kurgusu ile kısa sürede fan kitlesini arttırmayı başardı. Özellikle diziye yeni oyuncuların giriş yapması diziyi daha heyecanlı hale getirdi. Dizide son zamanlar öyle bir isim var ki sık sık duymaktayız. Betül karakteri şüphesiz dizinin en merak edilen karakteri oldu.

Peki Betül kimdir, nasıl bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Tabi daha da önemlisi Betül’ü kim canlandıracak? Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Betül olarak güzel bir oyuncu diziye giriş yapacak. Sebaattin ile Şermin’e bakarak bu oyuncunun sarışın olabileceğini söyleyebiliriz. Sonuçta anne ve babaya benzeyecek bir karakter olmalı diye düşünüyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Betül’ü Kim Olacak?

Çukurova’nın 1970’li yıllardaki halini ekranlara getiren dizinin hikayesi, oyuncuları ve kurgusu oldukça ilgi çekici. Aslında dizi bildiğiniz gibi uyarlama dizisi. 1978 yapımı olan ve orijinal ismi ile Days of Heaven(Cennet Günleri) olarak bilinen filmin ülkemize uyarlanmış halidir. Dizinin orijinalinde Betül karakterine benzer bir sima var mıydı? Hemen cevap verelim yoktu.

Çünkü orijinal yapım olan Days of Heaven(Cennet Günleri) bir sinema filmi olarak beyaz perde de seyirci ile buluştu. Filmin normal süresi 1 saat 35 dakika olduğu için dizideki çoğu karakter filmde yoktu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi uyarlama olarak ekranlara geldiği için diziye sonradan pekçok karakter dahil edildi. Betül karakteri de bunlardan birisi.

Betül karakteri diziyi yakından takip edenler tarafından da anlaşıldığı üzere daha ilk bölümlerden sürekli ismi geçen bir karakterdi. Senaristler tarafından özellikle diziye entegre edilmiş ve senaryonun, hikayenin gidişatına göre diziye dahil edilecek bir karakter olmuştur. Dizide kurgunun gidişine göre hikayeye yön vermek için Betül kullanılacaktır. Betül’ü kim canlandıracak?

Şuan için Betül’ü kimin canlandıracağı kesin olmasa da gelen bilgilere göre ünlü bir isimle görüşmelerde sona gelinmiş, deneme çekimleri yapılmış, yakın bir zamanda diziye dahil olacak. Betül Fransa’da Pierre isminde bir çocukla nikah yapmış ve yakında evlenecektir. Sebahattin kızının nikahına gitmiştir. Damadının iyi olduğunu ve kutu gibi bir evde yaşadıklarını söylemektedir. Peki bu meşhur Betül ne zaman gelecek?

Bir Zamanlar Çukurova Betül Ne Zaman Gelecek?

Betül karakteri daha önce de dediğimiz gibi hikayenin gidişatına göre kadroya dahil edilecek. Büyük ihtimal ikinci sezon dizide yer alacak ve gelen bilgilere göre dizinin sezon finalinde ekranlara gelecekmiş. Ünlü bir isimle görüşmelerde son noktaya gelinmiş. Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları Betül’ün kim olacağı merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova Betül kim olacak sorusu özellikle sosyal medyada en çok sorulan soruların başında geliyor.

Betül karakteri ile ilgili ayrıntılar geldikçe yazımız güncellenecektir. Peki siz Betül karakterinin hangi oyuncu tarafından canlandırılmasını isterdiniz. Betül karakterine hangi oyuncu yakışır, yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: bir zamanlar çukurova betül kim bir zamanlar çukurova betül kim olacak bir zamanlar çukurova betül kimdir bir zamanlar çukurova oyuncuları Betül


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL