Bir Zamanlar Çukurova Çetin Kimdir? Fekeli’nin Şoförü Gerçek Adı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 2018 sezonuna imza atan yapımlardan birisi. Dizinin konusu oldukça ilginç. Konusu  kadar oyuncularıda dikkat çekici olan dizide her bölümde bir yeni isim dahil oluyor. Çetin karakteri de bunlardan birisidir. Peki Çetin kimdir?

Fekeli yıllarca içinde barındırdığı intikam ateşi ile hapisten çıkmış ve Adana’ya gelmiştir. Adana’da eski arkadaşı Ciğerci Salih ile görüşen Fekeli eski günleri yad etmiştir. Salih’e neden Adana’ya geldiğini ufaktan belli eden Fekeli ondan birisini bulmasını istemiştir. Salih ise oğlu Çetin’i  göstermiş ve emrine amade demiştir.

Çetin genç ve atik bir delikanlıdır. Fekeli’nin şoförü olmuş sonrasında da Yılmaz’a hem şoför hem de sağ kol olmuştur. Çetin Yılmaz’ın dizinin dibindedir. Ona hem şoförlük yapmakta hem de tüm işleri görmektedir. Fekeli ve Yılmaz’ın Yamanlardan alacağı intikamda önemli bir karakterdir. Peki Çetin kimdir, gerçek adı nedir?

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek Final Tarihi Ne <<<tıkla

Çetin karakteri dizinin 5. bölümünde diziye dahil olmuştur. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yan karakterlerinden birisidir. Genç bir yetenek olduğu için çok bilinen bir isim değildir. Araştırmalarımız sürmekte en kısa zamanda genö oyuncu hakkında bilgiler haberimize girilecektir.

Etiketler: bir zamanlar çukurova çetin kim bir zamanlar çukurova salih'in oğlu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL