Bir Zamanlar Çukurova Çocuk Oyuncu Kim, Gerçek Adı Ne?

7 Kasım Perşembe günü ekranlara gelen bölümde bir zamanlar çukurova’da çocuk oyuncu dikkatlerden kaçmadı. Konularda hasta olan birinin çocuğu olan çocuk oyuncu dizide sana niye tarafından evde bakılmaktadır. Oyuncunun eş anlamlısı o güzelliği dikkatlerden kaçmadı. Çocuk oyuncu kimdir?

Çocuğu olmayınca uzun süre üzülen Saniye, bir müddet kendine gelemem işte. Kafurlu beraber çocuk yapmayı çok isteyen saniyede bir türlü çocuğu olmamıştı. Kollarda rahatsızlığının bir kadının kızına bakan saniye Bursa evlatlık edilecektir.

Çocuk oyuncuların kim abla şu an için belli değil iken hayvansal geldiğinde yazınız güncellenecektir. Çocuk oyuncak kında merak edilen tüm detayları bu yazımızda takip edebilirsiniz. İsterseniz biraz bu sahnelerden bahsedelim. Bu sahne dizi ekibi tarafından kasıtlı bir şekilde ekranlara getirildi. Saniye ve Gafffur’un çocuk isteği seyirciye hissettirilecek ve çocuğun annesi vefaat edecek.

Annesi ölen çocuk ortada kalınca Saniye ve Gaffur bu çocuğu evlat edinecekler. Böylece çocuğu olmayan Saniye çocuk sevgisini tatmış olacak ve elbette hem Gaffur’y hem de Saniye’yi yeni gelişmelerde bekliyor olacak.