Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü, Ölecek mi, Diziden Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü, Ölecek mi, Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova yayın hayatına başladığı günden bu zamana kadar ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Reytinglerde üst sıralarda yer almasının bir sebebi de Demir karakteri oldu. Son yayınlanan fragmanda Demir toprak altında kaldı. İzleyicinin yüreği ağzına geldi. Bir Zamanlar Çukurova Demir öldü mü, ölecek mi, diziden ayrılacak mı soruları tirent sorular arasına girdi.

Bir zamanlar Çukurova 18. bölümde Demir kayan toprağın altında kaldı. Çukurova’nın önemli isimlerinden olan Demir Yaman için yer yerinden oynadı. Bu zamana kadar Demir Yaman-Hünkar ikilisinin arasında birçok sır olmasına rağmen bu sefer Hünkar dan saklanmaya çalışılan sır nedir?

Hünkar’la ölmeden önce görüşmek isteyen Hüsamettin maalesef gerçekleri söyleyemeden öldü? Peki bu gerçek Hüsamettin’in cenazesinden sonra mı ortaya çıkacak.

Yılmaz ise kendine bir yol çizmek için sürekli aklından geçirdiği cümleler ‘bundan sonra Züleyha diye biri yok benim bir şey yapmam lazım benim için artık yoksun Züleyha’ oldu. Peki bu cümleler Yılmaz’ı mutlu edecek mi yoksa daha fazla üzülmesine mi sebep olacak.

Adnan bebeğin, Züleyha’nın ve Demir’in seyahatleri ortaya çıkan felaket sonucu son bulur. Adnan bebeği kurtarmak için kendi canını ortaya atan Demir toprak altında kalmıştır. Peki Demir Yaman toprak altından kurtulabilecek midir? Bir Zamanlar Çukurova dizisi Demir ölecek mi, diziden ayrılacak mı merak konusudur?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan Demir karakteri büyük bir kitle tarafından sevilmiyor olsa da dizinin en önemli isimlerinden biri. Bir zamanlar Çukurova dizisi adeta Demir Yaman’la renkleniyorda diyebiliriz. Evet Demir Yaman olmasa dizi belki de bu kadar izlenme oranına sahip olmayacak.

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova dizisi Demir karakterine hayat veriyor ve dizinin başrol oyuncularından biridir. Dizi bu denli izlenme oranlarına sahip iken Murat Ünalmış’ı yani Demir karakterini diziden çıkarmak doğru bir davranış olmayacak. Demir Yaman toprak altından bir şekilde kurtulacak ve uzun süre hastanede kalacaktır. Demir Yaman ölmeyecek, diziden ayrılmayacaktır. Fakat bu bilgi 18. bölüm için geçerlidir ilerleyen bölümlerde neler olacak senaristler tarafından bilinip su an için net bir bilgi verilmemektedir.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü Bir Zamanlar Çukurova Demir Ölecek mi Bir Zamanlar Çukurova murat ünalmış diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL