Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kadrosu ve Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarında yayınlanacak dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcılığını Söz, Yüz Yüze gibi önemli projelere imza atan Tims&B üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Hatırla Sevgili, İffet, Hanımın Çiftliği, Urfalıyım Ezelden, İstanbul Sokakları gibi projelere imza atan Faruk Teber yönetecek.

Bir Zamanlar Çukurova‘nın isminden de anlaşılacağı üzere Adana civarında çekilmesi bekleniyor. Konusu belli olmayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusunun bu yöreye ait değerlerle birlikte anlatılması bekleniyor. Dizinin isminin yeni belirlenmesi ve oyuncu kadrosu konusunda çalışmaların devam ettiğini söyleyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sadece Başrol oyuncusu belli oldu. Başrolde Adını Feriha Koydum ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan deneyimli oyuncu Vahide Gördüm Olacak. Yeni oyuncular belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

1. Bir Zamanlar Çukurova Vahide Gördüm:

1965 İzmir doğumlu oyuncu İkizler burcu olan oyuncu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Yunanistan göçmeni bir ailenin çocuğudur. Asıl adı Vahide Perçindir. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat ve son olarak Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. Vahide Gördüm, En İyi Kadın Oyuncu gibi bir çok ödül almıştır.

bir zamanlar çukurova

Bir Zamanlar Çukurova Fragmanı!

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın