Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kadrosu ve Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kadrosu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv ekranlarında yayınlanacak dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcılığını Söz, Yüz Yüze gibi önemli projelere imza atan Tims&B üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Hatırla Sevgili, İffet, Hanımın Çiftliği, Urfalıyım Ezelden, İstanbul Sokakları gibi projelere imza atan Faruk Teber yönetecek.

Bir Zamanlar Çukurova‘nın isminden de anlaşılacağı üzere Adana civarında çekilmesi bekleniyor. Konusu: iki gencin evlenme kararı ile hikaye başlıyor. Dolu dizgin devam eden aşklarının çatırdaması çiftliklerinde çalışan Yaman ailesi ile tanıştıktan sonra hiçbir şey yolunda gitmez.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin  Başrol oyuncusu belli oldu. Başrolde Adını Feriha Koydum ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan deneyimli oyuncu Vahide Gördüm Olacak. Diziye daha sonra Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek başrol oyuncularına eklenmiştir.

1. Bir Zamanlar Çukurova Vahide Gördüm(Hünkar Yaman):

1965 İzmir doğumlu oyuncu İkizler burcu olan oyuncu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Yunanistan göçmeni bir ailenin çocuğudur. Asıl adı Vahide Perçindir. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat ve son olarak Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. Vahide Gördüm, En İyi Kadın Oyuncu gibi bir çok ödül almıştır.

bir zamanlar çukurova

2.Bir Zamanlar Çukurova Murat Ünalmış(Demir Yaman): 

23 Nisan 1981 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden eğitimini tamamlamıştır. Bir süre sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan “Şöhret” dizisinde ilk başrol deneyimini yaşamıştır. Yer Gök Aşk, Sır Gibi. Babalar ve Evlatlar,Güneşi Gördüm ve Gecenin Kanatları gibi birçok dizi ve filmlerde yer almıştır.

 3. Bir Zamanlar Çukurova Hilal Altınbilek (Züleyha):

21 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2010 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studıo’da oyunculuk eğitimi almıştır. İlk deneyimini 2011 yılında “Derin Sular” dizisinde Şükrü Özyıldız ile başrol oynadı. Daha sonra 2013 yılında Karagül dizisinin kadrosunda yer aldı.

4. Bir Zamanlar Çukurova Uğur Güneş ( Yılmaz Akkaya):

13 Ocak 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünde eğitimini almıştır. 2011 yılında “Yeniden Başla” ilk deneyimini yaşadı. TRT 1’in  başarılı yapımı “Diriliş Ertuğrul” dizisinde “Tuğtekin” karakteri ile oyunculukta kendisini ve başarısını izleyicilere göstermiş oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Fragmanı!

Etiketler: bir zamanlar çukurova dizisi bir zamanlar çukurova dizisi nerede çekiliyor bir zamanlar çukurova konusu bir zamanlar çukurova oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL