Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova’da duygu bir bölüm ekranlara geldi. Dizinin 26 aralık perşembe günü ekranlara gelen bölümünde hem Züleyha hem de Müjgan doğum sancısı yaşadılar. Bu sancılar normal değildi. Çünkü daha doğum yapmalarına vardı. İşler çok ciddiydi. Özellikle Müjgan’nın kanaması gelmiş ve aşırı sancıdan dolayı yere yığılmıştı. Peki doktor Müjgan öldü mü, ölecek mi, diziden ayrıldı mı?

Doktor Müjgan, Züleyha’nın oğlu Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrenmişti. O günden beri Adnan’ın etrafta dolaşması pek hoşuna gitmiyordu. Adnan da sanki biliyormuş gibi babası Yılmaz’ın yanına gidiyor, evinin çevresinde geziyordu. Müjgan bu hallere daha fazla dayanamaz. Yılmaz’la bu konuyu konuşmak ister.

Yılmaz’la yaptıkları konuşma biraz gergin geçer. Müjgan gerilir, sinirlenir ve bu hal doğal olarak karnındaki bebeğide etkiler. Müjgan Yılmaz’la görüştükten sonra evde yanlızdır. Evde sancıları tutan Müjgan’ın bir anda kanaması gelir. Müjgan bebeğini düşürmektedir. Apar topar hastaneye kaldırılan Müjgan hemen ameliyathaneye alınır. Doktor Sabahattin ilk müdaheleyi yapar ve ameliyathenede de müdaheleye devam eder. Ancak çok geçtir.

Müjgan için yolun sonuna gelinmiştir. Müjgan yoğun kan kaybı ve bebeğin düşmesi sonucu hayatını kaybeder. Müjgan karakteri sevilen diziden ölerek çıkmıştır. Senaristler böyle bir hikaye ile Müjgan karakterini öldürmüşlerdir. Züleyha ve Yılmaz’ın birleşmesinin önünde önemli bir engel olan Müjgan böylece ölmüş ve bundan sonraki hikaye ise Züleyha ve Yılmaz üzerine kurulacaktır. Melike İpek Yalova yaklaşık bir yıldır dizide rol almaktaydı. Başarılı performansı ile göz dolduran güzel oyuncuya başarılar dileriz. Peki Müjgan neden öldü?

Bundan sonraki hikayede Sabahattin’in Fransa’daki kızı gelecek ve o da Demir ile yakın ilişki yaşayacaktır. Böyle Yılmaz ve Züleyha çifti birbirlerine yakınlaşacak ve mutlu son bizleri bekliyor olacak. Müjgan karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırdı, nereliydi, merak edenler aşağıdaki yazımızı okuyabilirler.

Tıkla>>> Doktor Müjgan Kimdir, Gerçek Adı, Dizileri

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Bir Zamanlar Çukurova Doktor müjgan diziden ayrıldı mı Bir Zamanlar Çukurova Doktor müjgan Öldü mü Bir Zamanlar Çukurova Doktor müjgan ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL