Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir? Karakter Analizi, Gerçek Adı?

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir? Karakter Analizi, Gerçek Adı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Ercüment karakteri dizinin 30. Bölümü ile beraber kadroda yer alacak. Ercüment kimdir, nasıl bir karakter, hangi oyuncu canlandırıyor, detaylar yazımızın devamında…

Murat Saraçoğlu’nun yönettiği Ayfer Tunç’un yazdığı Tims&B imzalı Bir Zamanlar Çukurova’da hikayenin ilerlemesi ile diziye yeni karakterle de dahil olmaya devam ediyor. Yeni karakter Ercüment Hünkar’ın yurtdışından gelen yaramaz, uçarı yeğeni olarak karşımıza çıkıyor.

Ercüment eğitimini yurtdışında almış ve uzun süre orada kalmıştır. Yurtdışında sadece para harcamış eğlenmiş başka bir şey yapmamıştır. Küçük çaplı işler kovalasa da başarılı olmamıştır. Parası bittiği için de Çukurova’ya gelmiştir. Demir’i yeni kombine süt ve et üretim çiftliğini yurtdışına açılması için ikna etmeye çalışmaktadır.

Amacı Yamanları yurt dışına açmak ve şirketin dışticaret biriminin başına geçmektir. Bu şekilde bitmeyen para kaynağına kavuşacaktır. Ercüment, Demir’in başına bambaşka işler açacaktır.

Dizide tansiyonu arttıracak olan Ercüment karakteri şuan için 4 bölüm dizide yer alacak. Karakterin tutması veya hikayenin gidişatına göre karakter dizide yer almaya devam edecek. Şuan için ERcüment karakteri dizide tam yerine oturmuş gibi. Bir yandan da Yılmaz’a yakınlaşan Ercüment onuda kandırmaya çalışmaktadır. Tabi bunu başarır mı bilinmez.

Yılmaz’ın kolay kolay ERcüment’in oyununa gelmeyecektir. Ancak Yılmaz, ERcüment’in paraya olan düşkünlüğünü anlayacak ve bunu kendi planları için kullanacaktır. Demir’e karşı Ercüment’i kullanacak olan Yılmaz yeni oyunların planını Ercümentle yapacaktır. Peki Ercüment kimdir, gerçek adı ne?

Ercüment karakterini canlandıran oyuncu Rüzgar Aksoy’dur. Aksoy 1981 İstanbul doğumludur. 183 cm boyunda olan oyuncu Haliç Üniversitesi mezunudur. Tiyatro, sinema, dizi ve seslendirme sanatçısı olarak kariyerine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Adanalı dizisinde kazanmıştır.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala’nın Abisi Kimdir? Kim Canlandırıyor?

Sonrasında ise Karakol, Annem Uyurken, Araf Zamanı, Ah Nerimen, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Kara Sevda ve Yüz Yüze isimli dizilerde rol almıştır.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir Hünkar’ın yeğeni Ercüment’in gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL