Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? (Furkan Palalı)

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? (Furkan Palalı)

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi 2020 2021 sezonuna yeni karakterler ile giriş yapıyor. Tanıtımdan dikkat çeken yeni karakterler birisi Fikret Fekeli oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova Fikret kim, nasıl bir karakter?

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? (Furkan Palalı)

3.sezona başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni hikayeler ve yeni karakterlerle izleyicilere yine heyecan dolu bir dizi keyfi sunmaya başlıyor. Çukurova’nın zengin ailesi Yaman ailesi ile İstanbul’dan kaçıp Adana’ya giden Yılmaz ile Züleyha’nın hayat hikayesini konu alan Bir Zamanlar Çukurova 2020 2021 3.sezona start veriyor. Dizi yeni sezonda yeni simaları da ekranlara getiriyo. Bunlardan birisi de Fikret Palalı. Bir Zamanlar Çukurova Fikret kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Fikret kimdir?

Fikret, Ali Rahmet Fekeli’nin yaşadığından bile emin olmadığı yiğenidir. Fikret aniden Adana’ya gelir. Ali Rahmet Fekeli’nin ve Çukurova’nın tam merkezine oturur. Fikret’in ne amaçla geldiği asıl amacının ne olduğu şuan için belli değildir. Fikret, Fekeli için bir evlat mı olacak yoksa onun mal varlığına göz dikmiş bir yiğen mi? Bu durum Yılmaz’ı nasıl etkileyecek? Yoksa gerçek Fikret’i öldürüp onun yerine mi geçmiştir? Peki Fikret karakterini canlandıran oyuncu Furkan Palalı kim?

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Asıl Amacı Ne? Ne Yapmak İstiyor?

Bir Zamanlar Çukurova Furkan Palalı(Fikret Fekeli) kimdir?

Furkan Palalı 1986 Konya doğumludur. 190 cm boyunda olan Palalı aktör ve manken olarak kariyerine devam etmektedir. 2011 yılında Türkiye’nin en İyi Modeli seçilmiş ve ardından da Dünyanın En İyi Modeli seçilmiştir. Furkan Palalı En İyi Model seçilmeden önce de oyunculukla ilgileniyordu. Bu anlamda diğer model oyunculardan farklı bir özelliğe sahiptir. Bu başarısı ile adını duyuran Furkan Palalı daha sonra daha profesyonel anlamda oyunculuğa adım attı.

Asıl öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Ardından Ankara dram, karakter ve tiyatro eğitimleri aldı. Şuan ise Marmara Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünde Yüksek Lisans yapmaktadır. Palalı sporla da yakından ilgiliydi. Üniversiteden önce Konya’da Konyaspor’un alt yapısında 7 yıl ve Tofaş Kulübünün Konya Şubesinde 2 yıl basketbol oynadı. Üniversite için basketbolu bıraktı. Furkan Palalı’nın oynadığı bazı diziler şunlardır;

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan Kimdir, Nasıl Bir Karakter?

 • 2010      Küçük Sırlar                        Aras
 • 2010      Adını Feriha Koydum      Model
 • 2012      Hayat Devam Ediyor        Giray
 • 2013      Son Yaz                                Arif
 • 2013      Aşk Emek İster                 Demir
 • 2014      Kızılelma                             Murad Altay
 • 2015      Son Çıkış                             Kenan
 • 2016      No 309                               Onur Sarıhan
 • 2018      Bir Mucize Olsun             Yiğit Tümer
 • 2019      Benim Tatlı Yalanım        Nejat Yılmaz
 • 2020      Bir Zamanlar Çukurova  Fikret Fekeli

İşte Merak Edilen Fikret Fekeli Sahnesi!

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova fekelinin yeğeni kim bir zamanlar çukurova fikret kim Bir Zamanlar Çukurova furkan palalı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL