Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Asıl Amacı Ne? Ne Yapmak İstiyor?

Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Asıl Amacı Ne? Ne Yapmak İstiyor?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret karakteri esrarengiz tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Diziyi izleyenler Fikret’in asıl amacı ne, ne yapmak istiyor gibi sorular sormaya başladı. Aslında aynı soruyu bizde sorduk. İşte cevabı!

Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in Asıl Amacı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova Fikret’in amacı ne? Fikret karakteri aniden çıka gelir ve Ali Rahmet Fekeli’nin mirasında hak talep eder. Fikret’in aslında kim olduğunu dizinin 66. bölümünde Behice söylemiş oldu. Behice çok zeki bir kadın. Kendi içinde kötü biri olduğu için kötü bir insanı tanıyabilecek kapaside birisi. Fikret geldiğinden beri ondan şüphelenmiştir. Uzun zamandır ortada yoksun bir anda neden geldin der. Sofrada otururken sürekli Ali Rahmet’in konuştuğundan fikret’in ise bir şey dememesinden şüphelenir.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Ne Yapmak İstiyor?

Ali Rahmet onu ÇEtin ile otele gönderir. Fikret’in eşyalarını alıp gelmesini ister. Dışarı çıktıklarında ise Fikret, Çetin’i sallar ve tek başına otele gider. Behice bunu öğrendiğinde ise daha da şüphelenmiştir. Müjgan ile beraber arabada konuşurlar ve Fikret’in gerçek yüzü ile ilgili detaylar verir. Fikret’in gerçekten Rahmet’in yiğeni olmadığını söyler. Gerçek Fikret’i öldürmüş olabileceğini söyler ve hatta bunda kesindir.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Ali Rahmet’i Öldürecek mi?

Fikret gerçekten de Rahmet’in gerçek yiğeni değildir. GErçek Fikret‘i öldürmüş ve Adana’ya gelip Rahmet Fekeli’yi de öldürecektir. Tabi Yılmaz buna izin verecek midir? Züleyha ile gizli bir plan yapan Yılmaz kimseye birşey belli etmeden Züleyha ile kaçmanın peşindedir. Ancak bir tarafta Ali Rahmet’in hayatı söz konusu olduğunda bu plan suya düşecektir. Bakalım Yılmaz ve Züleyha’nın planı gerçekleşecek mi, Fikret amacına ulaşacak mı?

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? (Furkan Palalı)


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL