Bir Zamanlar Çukurova 14 Şubat Gülten Neden Yok? Diziden Ayrıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 14 Şubat Gülten Neden Yok? Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bir zamanlar Çukurova 14 Şubat Perşembe günü enralara gelen bölümünde ilginç bir detay vardı. Dizinin sevilen karakteri Gülten dizinin son bölümünde ortaya çıkmadı. İzleyenler de meraklandı. Gülten neden yok, diziden ayrıldı mı?

Gülten karakteri dizinin önemli simalarından birisi. Gerek Yılmaz’a ilgisi gerek sürekli ağlamaları gerekse güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Gülten kısa sürede çok sevildi. Sosyal medyada da oldukça seveni var. Gülten dizinin son bölümünde hiç görülmedi. Diziyi izleyenler başarılı oyuncunun diziden ayrıldığını düşündüler. Peki gerçekten Gülten karakterini canlandıran Selin Genç diziden ayrıldı mı?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Gülten, gelin hanımla kavga etmiş ileri geri konulmuştur. Züleyha, Gülten’e kızmış ve onu Yaman hanıma şikayet etmiştir. Gülten’in konaktan gitmesini isteyen Züleyha, Gülten’i oradan göndermiştir. Gülten kısa süreli olarak diziden ayrılmıştır. Sadece senaryo gereği değil aynı zamanda farklı projeler için de kısa süreli diziden ayrılmıştır.

Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile yıldızı parladı ve bir çok reklam projesinden teklif aldı. Dizide olmamasının bir diğer nedeni ise bize gelen bilgilere göre bir reklam çekimi için kısa süreli izin aldığı. Reklam çekimi sonrası tekrar diziye dahil olacakmış. Peki Selin Genç kimdir?

Selin Genç 1994 İstanbul doğumludur. Işık Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği mezunu olan Selin Genç Konservatuarda oyunculuk eğitimi almıştır. Yengeç burcunda olan güzel oyuncu 175 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü olan güzel oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Gülten karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamaktadır.

Etiketler: Gülten neden yok Gülten nerede Gülten Selin Genç diziden çıktı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL