Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü Ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Öldü mü Ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisi heyecan dolu bir bölümü daha fragmanda izledi. Fragmanı izleyenler bölümü meraklı gözlerle beklemeye basladi. Çünkü fragmanda Gülten kendini dar ağacına aşmıştı. Peki Gülten Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı Bir Zamanlar Çukurova Gülten oldu mü ?

Yılmaz ilk gördüğü günden bu yana kör kütük aşık olan Gülten abisini ve yengesini bile bu yolda harcamaya hazırdı. Yılmaz vuruldu dereye atildi. Bunu öğrenen Gülten durur mu hemen koştu çamurlara hata çıka da olsa Yılmaz’ı kurtardi. Onu hu’lara getirdi. Doktor buldu. Kendi canı pahasına başını bekledi. Ateşler içinde yanan Yılmaz’in iyileşmesi için elinden geleni yaptı.

Evet artık onun Yılmaz’a karşı olan duygularını hem abisi hem yengesi biliyordu. Bu gün yine abisi ve yengesini konuşurken duydu ve Demir beyin Yılmaz’ın nerede olduğunu bildiğini ve onu öldürmek için planlar yaptigini duydu. Tabi Gülten bunu duyunca durur mu doğru Yılmaz’ına durumu anlatmaya.

Tam bir traktörü durdurmuş binmek üzereyken abisi Gaffur’a yakalandı. Gaffur ise Gülteni Yılmaz’ın yolunda yakalar da cezasız bırakır mıydı? Gülten’i alıp uzak bir yerde bir ahıra bağladı. Neyse ki Nazire Gulten’in yengesini oraya girerken görgü ve duruma el attı. Gitti baktı ki orada Gülten kapalı ve zincir ile bağlanmış.

Yılmaz tek kurtuluşuydu Gulten’in. Nezire gördüklerini Yılmaz” anlattı ve Yılmaz soluğu Gulten’in tutulduğu yerde aldı. Hemen oradan Gülten’i çıkardı. Gülten ise çok mutlu oldu. Yılmaz’ı onu bulmuştu. Herşeye hazırdı. Yılmaz’la gidebilirdi. Fakat Yılmaz onu kurtarın ama ilk sorduğu şey Züleyha oldu. Gülten bir an için ümit dolsa da  bu çok uzun sürmedi. Züleyha yine Yilmaz’ın aklındaydı.

Artik tek çaresi gidip abisinden özür dilemekti. Özür diledi ve yaşantısına devam etti. Bu şekilde yaşarım zanneti ama olmadı.Ask acısı ağır geldi ve intihar etmeye karar verdi. Kendini dar ağacına aşmıştı şekilde bulunan Gülten son bir hamle ile kurtulacak gibi. Bir Zamanlar Çukurova Gülten oldu mu Ölecek mi diziden ayrılıyor mu gibi soruların cevabı bizce hayır.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ölmeyecek diziden ayrılmayacak diye düşünüyoruz. Yoksa kaç bölümdür hüngür hüngür ağlayan Gülten olmadan bu dizi olmaz. Gulten olurse dizinin bir yanı eksik kalır. İmkansız aşk acısı çekmeye devam edecek gülten’i yeni bölümde yine dizide gorecegiz İnşallah

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Gülten öldü mü Bir Zamanlar Çukurova Gülten ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL