Bir Zamanlar Çukurova Gülten Ölecek mi, Öldü mü, Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir zamanlar Çukurova dizisi diziye yeni giren karakterlerin yanında çıkan karakter ile de ilgi ilgi odağı olmayı başardı. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakteri Yapacak birşey kalmadığında intihar teşebbüsünde bulundu. Peki bir zamanlar Çukurova Gülten öldü mü ölecek mi Diziden ayrılacak mı hangi diziye geçecek sorularının yanıtı haberimizde.

Gültenin tek amacı Yılmaz’a yardım etmek ve onu ölmeden hayata döndürmekti. Bunun için Yılmaz yaralandığında Dr Selahattin bey den yardım istedi. Selahattin bey den yardım istemek için ise gizli saklı bir yerde konuşması gerekti. Bunun için en uygun yer çamaşırhaneydi. Çamaşırhanede konuştuktan sonra oradan birlikte çıktıklarını gören kişiler Gülten ve Selahattin bey arasında bir şey olduğunu düşünüp bunu bütün çevreye yaydı.

Bu olan biten artık Hünkar hanımın kulağına gelmiş oradan da Gaffur duymuştu. Gafur bunu duyar duymaz gülten’e bir güzel dövdü. Gülten ise abisini böyle bir şey olmadığını anlatmaya çalışsa da Gaffur dinlemedi.ve bir gün yanında bir adamla eve geldi ve gülten’den kahve yapmasını istedi.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Ölecek mi?

Gaffur kardeşi gülten’i kendinden 3 kat büyük Abdi diye biriyle evlendirmek istedi. Gülten ise Bunu duyunca kendinden geçti. Ağlayarak abisine ve yengesine bir mektup bıraktı. Mektupta ise yazanlar şu şekildeydi. ‘Sabahattin abi ile aramda bir şey olmadıgini bildiğiniz halde günahıma girdiniz. ama her şeye rağmen size hakkımı helal ediyorum. elveda abi, elveda yenge elveda Hayat diye yazdığı mektubu yengesi buldu. Evet Gülten intihar etmek için evden kaçmıştı. Peki Gülten ölecek mi Gülten canına mı kıyacaksın intihar mı edecek.

Gülten daha önce abisinin kendisine getirdi barınağa gelerek burada bir ip buldu. Bu iple kendini asmaya karar verdi. Yılmaz ise marabalar konuşurken kulak misafiri oldu ve Gülten ve Selahattin bey arasında bir şey olduğu düşüncesi artık herkese yayılmıştı. Nazire Hanımi yamanların konağına gönderdi ve olan biten her şeyi öğrenmesini istedi. Azra hanım da tam istediğin şekildeN gülten’in intihar etmek için evden çıktığını öğrendi ve bunu gelip Yılmaz’a söyledi. Yılmaz ise gülten’in gidebileceği yerleri aradı ve gülten’in son anda ipten aldı.

bir zamanlar Çukurova dizisi Gülten ölmedi diziden ayrılmadı zaten ayrılması da düşünülemezdi. bir zamanlar Çukurova dizisi Gülten karakteri dizinin olmazsa olmaz karakterlerinden biri haline gelmiş her bölüm en az yarım saate ağlayarak geçirsede kendisini bizlere sevdirmiş oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gülten karakterini canlandıran yetenekli oyuncu başarılar diliyor bir zamanlar Çukurova dizisindeki Gülten karakterini uzun süre ekranlarda görmek istiyoruz.

Etiketler: bir zamanlar çukurova gülten diziden ayrıldı mı Bir Zamanlar Çukurova Gülten ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL