Bir Zamanlar Çukurova Hala Kim, Esra Dermancıoğlu Oynadığı Diziler!

Bir Zamanlar Çukurova Hala Kim, Esra Dermancıoğlu Oynadığı Diziler!

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’dan yeni oyuncu haberleri gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi yeni sezon hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor. Diziye 2019-2020 sezonunda “Hala” diye bir karakter giriş yapıyor. Peki Hala kimdir, yakından tanıyalım.

Tims&B isimli şirketin yapımcılığında ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova İstanbul’dan kaçarak Adana’ya gelen sevgilinin bir anda değişen hayatlarını konu ediniyor. Başrollerinde Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya), Hilal Altınbilek (Züleyha) ve Kerem Alışık (Fekeli) gibi isimlerin yer aldığı dizi konusu, kurgusu ve tekniği ile izleyenleri ekranlara kilitliyor.

Dizi yeni sezonda da iddialı olmaya hazırlanıyor. Bunun için ünlü isimlerle anlaşmalar yapıyor. Diziye yeni ve ilginç karakterler dahil ediyor. Hala karakteri de bunlardan birisi. Hala karakteri ikinci sezonun önemli karakterlerinden birisi olacak. Fettan kişiliği ile adından sıkça söz ettirecek olan Hala düşmanlarına kök söktürecek. Hala karakteri için anlaşılan isim Esra Deremancıoğlu’dur.

Esra Dermancıoğlu, 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. Refia adından bir kızı vardır. Dizi ve sinema oyuncu olan Dermancıoğlu, ilginç bir aile fotoğrafı çiziyor. Kendisi cümbüşü icat eden Zeynel Abidin Cümbüş’ün torunudur. Pierre Loti mezunu olan Dermancıoğlu, 13 yaşınca lisanslı olarak devam ettiği yüzücülük sporunda Türkiye birinciliği elde etmiştir.

Üniversite eğitimi için İsviçre’ye giden oyuncu orada Franklin College’de sanat tarihi okumuştur. Türkiye’ye geldiğinde ise Şahika TEkand Stüdyo’da oyunculuk eğitimi almıştır.  Laçin Ceylan’dan dersler aldı. Derya Alabora’nın derslerine katıldı. Gaye Sökmen’in ajansına bağlı olan oyuncu ilk defa Avrupa Yakası’na konuk oyuncu oldu.

Akabinde Demet Akbağ’ın Sen Harikasın isimli dizisinde oynadı. Yavaş yavaş dikkat çeken Dermancıoğlu asıl çıkışı ise Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizi ile yaptı. Bu dizi ile tanınan Esra Dermancıoğlu sonrasında ise bir çok diziden teklif almaya başladı. Ünlü oyuncunun yer aldığı bazı dizi projeleri şunlardır;

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular (2019-2020)

2018 – Şahin Tepesi (Ceylan Topçu)(TV Dizisi), 2017 – Ayla: The Daughter of War (Sebahat Dilbirliği)(Sinema Filmi), 2016 – Kırgın Çiçekler (Zehra Terinci) (TV Dizisi), 2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Cennet Hatun) (TV Dizisi) ,2015 – Merdiven Baba (Süheyla)(Sinema Filmi), 2015 – Hayalet Dayı (Samet)(Sinema Filmi), 2014 – Ulan İstanbul (Aytop) (TV Dizisi), 2014 – Sil Baştan (TV Dizisi), 2014 – 9on (Ressam Mami) (Sinema Filmi), 2013 – Kadın İşi: Banka Soygunu (Dürdane)(Sinema Filmi), 2013 – Galip Derviş (Konuk Oyuncu)(TV Dizisi), 2013 – Doksanlar (Şükran Tuncay)(TV Dizisi), 2012 – Küçük Hesaplar (TV Dizisi), 2010 – 2011 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (Mukaddes Yenge)(TV Dizisi), 2009 – Moral Bozukluğu ve 31 (Sinema Filmi), 2009 – Sen Harikasın (TV Dizisi), 2009 – Avrupa Yakası (6. Sezon) (TV Dizisi)

Etiketler: bir zamanlar çukurova hala kimdir Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL