Bir Zamanlar Çukurova Hasene Kimdir? Hünkar’ın Kardeşi

Bir Zamanlar Çukurova Hasene Kimdir? Hünkar’ın Kardeşi

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Atv‘nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yeni karakterler giriş ypmay devam ediyor. Sezon finaline az zaman kala yeni karakterler giriş yapıyor. Hasene karakteri Hünkar’ın kardeşi olarak diziye giriş yapacak. Peki Hasene kimdir?

Hünkar annesi Haminne’nin dilinden kardeşi Hasene’yi uzun bir aradan sonra tekrar duyar. Haminne “benim iki kızım var, büyük olanı Hünkar, küçüğü ise Hasene” der. Bu sözler sonrasında Hünkar’ı bir hüzün kaplar.

Demir’de annesinin yanındadır ve annesi “üzülme, Haminne yine hayal görüyor”der. Hünkar uzun aradan sonra kardeşi Hasene’yi hatırlar. Hasene Hünkar’a kıyasla daha sakin ve mazlumdur. Sevecendir, vefalıdır, kin tutmaz, anlayışlı birisidir.

Hasene ölmüştür. Haseneden geriye oğlu Ercüment kalmıştır. Ercüment yurt dışında okumuş genelde Fransa’da bulunmuştur. Ercüment parayı seven, boş gezenin boş kalfası, havasından geçilmeyen, kendisini büyük gösteren ancak içi boş birisidir.

PArası kalmadığı için Çukurova’ya gelmiş ve buradan para tırtıklamaya çalışmaktadır. Yurtdışında para var, Yamanları yurt dışına açılmaya ikna etmeye çalışmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova Ercüment kimdir, ayrıntılı bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir? Karakter Analizi, Gerçek Adı?

Etiketler: bir zamanlar Çukurova Hasene kim bir zamanlar Çukurova yeni oyuncu Hasene kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL