Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı

Bir zamanlar Çukurova 15 Kasım perşembe akşamları izleyicilerin nefesini kkesti.Son bir kaç bölümdür beklediğimiz karşılaşma gerçekleşti. Demir ve Yılmaz karşı karşıya geldi ve onlar konuşmayı bitirdikten sonra silahlar dillendi. Bir zamanlar Çukurova Hünkar vuruldu. Bir zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi Vahide perçin diziden ayrılacak mı merak konusu oldu.

Bir zamanlar Çukurova 15 Kasım Perşembe akşamı yürekleri dağladı. Bu bölümde Gülten yine ağlamayı bırakmadı. Demir tek kelime ile özetledi. Gülten için seyircinin aklından geçenleri, ‘kes artık ağlamayı’diyerek dile getirdi. Gülten evet oyunculuğu gayet güzel fakat her bölüm en az 3 sahne gülten ağlıyor.

Bir zamanlar Çukurova dizisinin diğer sahnelerine gelecek olursak muhteşem bir Demir Yaman seyrettik. Ayağını attığı her hamle akıl doluydu. Her sahnede ayağını yere sağlam basti. Gülten’i ailesi ile tehdit etti ve sonrasında istediklerini yaptırınca sizi hiç öldürür müyüm demesi Demir Yaman adına muhteşem bir bölümdü.

Fikeli sonunda istediğimiz kadar sahne almaya başladı. Yılmaz’ı tamamen yeniden hayata sokan Fekeli bu bölümde yeteri kadar gördük. Yılmaz’a verdiği hayat dersleri ise çok güzeldi. Sükunet ile hareket edeceğiz demedim mi dedim sahnesi ise dizinin şu ana kadar olan en iyi sahnesiydi bence. Akabinde Yilmaz ne yaparsa yapsın Fekeli akıl vermediği zaman ne kadar zayıf bunu gördük.

Son değineceğim konu ise Züleyha izleyicinin kafasını sürekli karıştırıyor bir Demir den özür diliyor sonra Yılmaz’a mektup yazıyor. Bence Züleyha karakterini birkaç bölüm sakinleştirme liler her bölüm azar işiten Züleyha da artık sıkmaya başladı diyebiliridiyebilirim.

Gelelim Hünkar bir zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacak mı? Dizinin son sahnesi yayınlandığı günden bugüne izleyiciyi en çok ekrana kitleyen sahneydi.Demir ve Yaman’ın karşı karşıya gelmesinde silahlar konuştu ve patlama sonucunda önce Yılmaz’ın silahından çıkan ateşli Hünkar vuruldu daha sonra Demir’in silahı ile Yılmaz vuruldu. Her ikisi de vurulma neticesinde yere yığıldı. izleyiciler ise bir zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi Diziden ayrılacak mı Vahide perçin hangi diziye geçecek gibi konulara merak etti.

Küçük bir açıklama yapacak olursak bir zamanlar Çukurova dizisi Hünkar ölmeyecek diziden ayrılmayacak dizinin başrol oyuncusu olarsk yeni sezonda da devam edecek