Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonu izleyicilerin nefesini kesti. Hünkar, Yılmaz ve Züleyha’ya yardım etme kararı aldı. Ancak kendisini tehlikeye attı.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi?

Son bir kaç bölümdür beklediğimiz karşılaşmalar gerçekleşti. Demir ve Hünkar’ın arası açıldı. Hünkar vicdanı ile karşı karşıya kaldı. Yılmaz ve Züleyha’ya yaptıkları onun vicdanını yaralamaya devam ediyor. Hünkar iki aşığa yardım etme kararı aldı. Ancak bu yardım Hünkar’ın sonunu yaklaştıracak. Hünkar Ölecek mi sorusu dizinin en önemli gelişmesi olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Diziden Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar diziden ayrılacak mı? Yeni sezonda Hünkar ve Demir karşı karşıya geldi. Hünkar onun için herşeyi yapabileceğini gösterdiği biricik oğlu Demir ile yollarını ayırdı. Demir ise babasının eski sevgilisi Sevda Çağlayan ile bir oldu. Hünkar’ın oğlunun bu adımı karşısında atacağı adım merak ediliyordu. Hünkar ise eski aşıklar Yılmaz ve Züleyha’ya çektirdiklerini bir nebze unutturma için onlara yardım kararı aldı. Hünkar bu adımı ile kendisini de tehlikeye atmış oldu. Peki Hünkar diziden ayrılacak mı? Hünkar ilerleyen bölümlerde bu kararın sonucu olarak ölecek. Sevilen karakter Hünkar diziden ayrılacak.

Bir Zamanlar Çukurova Vahide Perçin Diziden Neden Ayrılacak?

Belkide izleyenlerin en merak ettiği konu bu. Bir Zamanlar Çukurova Vahide Perçin diziden neden ayrılacak? 3 sezondur dizide yer alan Hünkar karakteri bizleri hem üzdü hem sevdirdi. 3. sezon değişmiş bir Hünkar gördük. Ancak Hünkar attığı adımların bedelini ödeyecek. Evet pişmanlığı var ancak bu yaptıklarını hafifletmeyecek. Hünkar vicdanını rahatlatmış olarak diziden ayrılacak.

Vahide Perçinîn Diziden Ayrılma Nedeni Ne?

Hünkar’ın yani  Vahide Perçin’in ayrılma sebebi ile ilgili ayrıntılı bir yazı yayınladık. İlgili yazıyı BURADAN okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi lütfen yorum yaparak bizlerle paylaşın. Sizce Hünkar karakterinin diziden ayrılması doğru bir karar mı?

Etiketler: bir zamanlar çukurova hünkar diziden ayrılacak mı Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL