Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi, Vahide Perçin Diziden Ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi, Vahide Perçin Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in yer aldığı reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova’dan kötü haberler gelmeye başladı. Dizinin sevilen karakteri ve performansı ile göz dolduran Hünkar karakterini canlandıran oyuncu Vahide Perçin’in diziden ayrılacağı konuşuluyor. Peki Hünkar Ölecek mi, Vahide Perçin Diziden Ayrılıyor mu?

Atv’nin sezona damga vuran yapımı Bir Zamanlar Çukurova’da her şey güzel giderken bir anda kulislere bir ayrılık haberi düştü. Dizinin önemli isimlerinde Vahide Perçin’in diziden ayrılacağı söylentileri var. Nedeni olarak ta zor olan set koşulları gösteriliyor. Peki sorun nereden başladı?

Vahide Perçin Diziden Ayrılacak mı?

Hünkar karakterini canlandıran oyuncu Vahide Perçin uzun süren ve zorlu set koşullarından rahatsızmış. Haftanın 6 günü setlerden olan oyuncu konu ile ilgili rahatsızlığını yakın çevresine ve kanala iletmiş. Gelen bilgilere göre dizinin ilk sezon finali ile oyunculuğu bırakıp sadece sinema filmlerinde yer alacağı söylenen Perçin için final senaryosu da yazılmaya başlamış. Peki Hünkar diziden nasıl ayrılacak?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ından Final Tüyoları-Azından Kaçırdı! <<<tıkla

Vahide Perçin’in set koşullarından ve süreden dolayı rahatsızlığı nedeni ile diziden ayrılacağı kulislerde konuşuluyor. Hünkar karakteri için final sahnesinde bir ölüm senaryosu da yazılmaya başlamış. Büyük ihtimal dizinin ilk sezon final sahnesinde Hünkar karakteri ölecek ve Vahide Perçin bu şekilde diziden ayrılacak.

Bir Zamanlar Çukurova Son bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Öldü mü Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Hünkar diziden çıktı mı Vahide Perçin Diziden Ayrıldı mı?


Yorum yaz