Bir Zamanlar Çukurova Levent Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 28 Şubat’ta ki bölümünde yeni bir karakter girdi. Levent karakteri Cengaver’in kayın biraderi olarak karşımıza çıktı.

İşleri köyü giden Levent, işleri düzeltmek için borç para istemeye gelmiştir. İşleri ters giden Levent daha önceden de eniştesi den para almış ancak vermemiştir. Son defa daha ablasını ikna edip eniştesinden para istemesini istemiştir.

Ablası Nihal ise Cengaver’e söylemekten de borç parayı Züleyha’dan ister. Cuma gününe kadar borş para ister. Züleyha ise benim param yok der. Nihal buna alınır, senin nasıl paran yok der. Alınır, küser, surat yapar. Züleyha ise benim param yok ve Demir’in söylemeden parayı bulamam der.

Züleyha bende para yok dese de Nihal kabul etmez ve ima ile onu tehdit eder. Züleyha buna çok kızar. Levent daha yolun başında işleri ters yüz etmiştir. Daha dizide bir defa görüldü ve hem Nihan ve Züleyha’nın hem de Züleyha ile Demir’in arasını bozmuştur.

Levent karakteri Cengaver ve eşinin arasını bozacaktır. Levent’i oynayan oyuncu kimdir? Diziye yeni giren oyuncu hakkında bilgiler en kısa sürede girilecektir. Sizce Levent karakteri dizide nasıl bir gerilime neden olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Levent Kimdir? (1 Yorum)

  1. Hiçbiri diziden ayrılmasın bence onlar diziye tad veriyorlar hele ki hünkar diziden çıkarsa dizinin tadı tuzu bozulur ve daha kimse de seyretmez