Bir Zamanlar Çukurova Müjgan (Melike İpek Yalova) Diziden Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi!

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan (Melike İpek Yalova) Diziden Neden Ayrıldı, Yeni Dizisi!

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova Dizi Haberleri

Sevilen dönem dizisi Bir zamanlar çukurova’da bir ayrılık yaşandı. Yılmaz’ın eşi doktor Müjgan diziden ölerek ayrıldı. Müjgan beklenmedik ayrılışı dizi severleri de şaşkına çevirdi. Peki müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova neden diziden ayrıldı, yani dizisi ne?

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Öldü mü?

İsterseniz hikayeyi biraz baştan alalım ve neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Müjgan, Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrendikten sonra hiç rahat olmamıştır. Adnan’ın ortalıkta gezmesi, evlerinin önüne gelmesi, bahçede gezmesi onu rahatsız etmiştir. Adnan’ın en son evden çıkıp Yılmaz’ın evine gitmesi Müjgan’ı daha da tedirgin etmiş ve konu ile ilgili Züleyha’yı uyarmıştır. Akabinde ise Yılmaz’la bu konuyu konuşmuştur.

tıkla>>> Bir Zamanlar Çukurova Doktor Müjgan Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı?

Yılmaz’la Adnan’ı konuşan ve ona “Adnan normal bir çocuk değil” demesi ikili arasında tartışmanın dozunu arttırmıştır. Yılmaz’a tartışan Müjgan evde yanlızken kanaması gelir. Telefonla yardım isteyen Müjgan acil hastaneye kaldırılır. Hastanede ilk müdahale yapılır ve acil ameliyata alınır. Sabahattin Müjgan’ı ameliyat eder.

Aşırı kan kaybı nedeni ile Müjgan’ın ameliyattan çıkamayacağı ve hayatını kaybedeceği söylenmiştir. Müjgan karakteri öldü mü ölecek mi soruları daha fazla sorulmaya başlanmıştır. Ancak Müjgan çocuğunu doğurmuş ancak psikolojik bunalıma girmiştir. Yılmaz ile arası iyice açılan Müjgan artık Yılmaz ve Züleyha’dan da şüphelenmeye başlamıştır. İlerleyen bölümlerde Yılmaz ile Müjgan’ı takip eden Müjgan onları kamera kaydına almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan diziden ayrılacak mı?

Kayda aldığı görüntüleri Demir’e gönderen Müjgan çok büyük bir yanlışın fitilini ateşlemiştir. Demir ve Hünkar görüntüleri izlemiş ve Demir deliye dönmüştür. Züleyha’yı alıp ormana götüren Demir onu öldürecektir. Ormanda Züleyha’nın kafasına vurup onu bayılttıktan sonra orada bırakıp çiftliğe gelmiştir. Züleyha ise kendi çabaları ile kalkıp çiftliğe geri gelmiştir.Ancak Demir kararlıdır ve artık Züleyha’yı silmiştir. Ona çocuklarını göstermez.

Zülryha ise böyle bir durum karşısında daha fazla dayanamaz ve silahı alır ve Demir’in karşısına çıkar. Demir’e 3 el ateş eden Züleyha hapse atılır. Müjgan ise Yılmaz ile Züleyha’nın neden bluluştuklarını öğrenir ve yaptıklarından dolayı pişman olmuştur. Ancak artık çok geçtir. Yılmaz Müjgan’ı affetmez. Müjgan ise Yılmaz’a bir mektup yazar ve banyoda bileklerini keserek intihar eder. Müjgan öldü mü, ölecek mi?

Diziden ayrılıp ayrılmayacağı şuan için belli olmayan Müjgan karakteri için diziden neden ayrıldı sorusu da sosyal medyada en çok sorulan sorular arasındaydı. Karakteri canlandıran Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrıldı mı? Melike İpek Yalova’nın yeni dizisi ne oldu, hangi dizide oynayacak?

Müjgan öldü mü, ölecek mi?

Müjgan (Melike İpek Yalova) Yeni Dizisi Ne?

Dizide Yılmaz ve Züleyha arasındaki ilişki çıkmaza girmişti. Yılmaz ve Müjgan ikilisinin artık sonu gelmiş ve hikaye farklı bir şekilde seyir edecektir. Müjgan ölmüş artık Yılmaz ve Züleyha’nın birleşme hikayesi başlamıştır. Şermin ve Sabahattin’in kızı Betül diziye dahil olacak. Betül ve Demir arasında bir ilişki başlayacak. Tabi bu yavaş yavaş yaşanacak. Zamanla Yılmaz ve Züleyha birleşecek.

Müjgan karakterini canlandıran oyuncu Melike İpek yalova’ya yeni dizi teklifleri geliyormuş. Yakın zamanda başarılı oyuncuyu yeni dbir dizide göreceğiz. Detaylar yakında yazımızda.

Müjgan’ın İntihar Anı, İzle

Etiketler: bir zamanlar Çukurova Melike İpek Yalova yeni dizisi bir zamanlar Çukurova Müjgan neden ayrıldı bir zamanlar Çukurova Müjgan yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL