Bir Zamanlar Çukurova Müjgan (Melike İpek Yalova) Diziden Neden Ayrıldı, Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen dönem dizisi Bir zamanlar çukurova’da bir ayrılık yaşandı. Yılmaz’ın eşi doktor Müjgan diziden ölerek ayrıldı. Müjgan beklenmedik ayrılışı dizi severleri de şaşkına çevirdi. Peki müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova neden diziden ayrıldı, yani dizisi ne?

Müjgan Adnan’ın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrendikten sonra hiç rahat değildir. Adnan’ın ortalıkta gezmesi, evlerinin önüne gelmes, bahçede gezmesi onu rahatsız etmektedir. Adnan’ın en son evden çıkıp Yılmaz’ın evine gitmesi Müjgan’ı daha da tedirgin etmiş ve konu ile ilgili Züleyha’yı uyarmıştır. Akabinde ise Yılmaz’la bu konuyu konuşmuştur.

Yılmaz’la Adnan’ı konuşan ve ona “Adnan normal bir çocuk değil” demesi ikili arasında tartışmanın dozunu arttırmıştır. Yılmaz’a tartışan Müjgan evde yanlızken kanaması gelir. Telefonla yardım isteyen Müjgan acil hastaneye kaldırılır. Hastanede ilk müdahale yapılır ve acil ameliyata alınır. Sabahattin Müjgan’ı ameliyat eder.

Ancak artık çok geçtir. Aşırı kan kaybı nedeni ile Müjgan amelşyattan çıkamaz ve hayatını kaybeder. Müjgan karakteri artık ölmüştür. Diziden ayrılan Müjgan karakteri diziden neden ayrıldı sorusu da sosyal medyada en çok sorulan sorular arasındaydı. Karakteri canlandıran Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrıldı. Melike İpek Yalova’nın yeni dizisi ne oldu, hangi dizide oynayacak?

Dizide Yılmaz ve Züleyha arasındaki ilişki çıkmaza girmişti. Yılmaz ve Müjgan ikilisinin artık sonu gelmiş ve hikaye farklı bir şekilde seyir edecektir. Müjgan ölmüş artık Yılmaz ve Züleyha’nın birleşme hikayesi başlamıştır. Şermin Ve Sabahattin’in kızı Betül diziye dahil olacak. Betül ve Demir arasında bir ilişki başlayacak. tabi bu yavaş yavaş yaşanacak. zamanla yılmaz ve züleyha birleşecek.

Müjgan karakterini canlandıran oyuncu Melike İpek yalova’ya yeni dizi teklifleri geliyormuş. Yakın zamanda başarılı oyuncuyu yeni dbir dizide görecez. Detaylar yakında yazımızda.