Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek Final Tarihi Ne

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek Final Tarihi Ne

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova final tarihi belli oldu mu? Dizi ne zaman final yapacak? 2. sezonda yer alacak mı ?Final tarihi ne ?Bir Zamanlar Çukurova dizisi bitmesin isteyenler. Haberimizin devamında bütün soruların cevabını açıklayacağız. 

Atv ekranlarında fırtına estiren bu sezonun en çok izlenen ve beğenilen dizisi reytingde her hafta zirve de kalmayı başaran yeni sezon dizisi ”Bir Zamanlar Çukurova” büyük bir başarı ile ekran macerasına devam ediyor. Muhteşem bir giriş ile ekran hayatına başlayan dizi izleyicinin takdirini kazandı. Senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile hem göz doldurdu hemde zirveyi başladığı günden itibaren kimseye kaptırmamayı başardı.

Başrollerin de Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in yer aldığı dizi ilk sezonu ile gayet başarılı bir şekilde ilerliyor. Dizide iki aşığın olaylı bir gece sonrası birlikte kaçmaları ile başlayarak kendilerini Adana da buluyorlar. Adana’ya geldiklerin de kendilerine çalışmaları için bir iş ararken Yılmaz’ın asker arkadaşından yardım istemeleri ile Yamanlar çiftliğine adım atarlar. Çiftliğe geldiklerinden itibaren suların durulmadığı dizide iki aşığa oynanan oyun ile yolları ayrılır. Hamile olan Züleyha, Hünkar hanımın teklifini kabul etmek mecburiyetinde kalmıştır. Yılmaz’ın öldüğünü sandığı için bu teklifi kabul eder. Fakat yaşadığını öğrendiğinde işler değişir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman final yapacak ? Final tarihi belli oldu mu ?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, reyting de her hafta zirveyi zorluyor. Başladığı günden itibaren oldukça sevilen dizi hakkında söylentilere haberimizin içeriğinde sizleri bilgilendiriyoruz.İlk sezonu olması ile 2018-2019 sezonunda izleyici ile buluşacak olan yapım  2. sezonda yani bir 2019-2020 sezonunda da izleyici ile buluşmayı planlıyor. İzleyicisini sevindiren dizi 2.sezonda da sizlerle olacak. Şimdilik final kararı söz konusu bile değil. Dizi ile bilgi alındığında sitemizde sizler ile paylaşacağız.

Etiketler: Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Final Yapacak Ne Zaman Bitecek Final Tarihi Ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL